26.05.2014

Dr Marek Szczyt w "Dzień Dobry TVN"

Zobacz film >>

23.05.2014 Chirurg czy artysta?

Dnia 21 maja 2014 r. ukazała się książka ,,Chirurg czy artysta?'', w której doktor Marek Szczyt w rozmowie z Urszulą Hollanek opowiada o swojej pracy, Klinice, a także o życiu osobistym i rodzinie. Zapraszamy do lektury!

                                                       

02.01.2014 Nowe zabiegi

Intelect RPW- fala akustyczna

Zabiegi INTELECT RPW przeznaczone są dla wszystkich kobiet oczekujących
spektakularnych efektów w leczeniu cellulitu, poprawy napięcia i elastycznośći skóry, a
także zmniejszenia obwodu ciała w miejscach najbardziej wymagających.

Dowiedz się więcej o zabiegu >>

                                                 

Coccon CoolTech- kriolipoliza

Zabieg kriolipolizy jest nieinwazyjnym usuwaniem tkanki tłuszczowej.  Metoda ta polega na chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu ich rozpadu. CoolTech jest najnowszą technologią nie powodującą skutków ubocznych.

 

Dowiedz się więcej o zabiegu >>
 

25.09.2013

Nowe urządzenie - Ulthera

Ulthera™ to całkiem nowa kategoria zabiegów, która nie ma odpowiednika wśród znanych dotychczas rozwiązań estetycznych. Przeznaczona jest do nieinwazyjnego liftingu twarzy i daje rezultaty porównywalne jedynie z efektami jakie zapewnia chirurgia plastyczna. Metoda ta polega na koncentracji energii ultradźwiękowej w wybranych miejscach i na określonej wcześniej głębokości, co skutkuje znaczącym liftingiem i ujędrnieniem skóry. To także jedyne urządzenie, które dzięki ekranowi USG umożliwia wgląd w tkankę, co gwarantuje wyjątkową skuteczność i precyzję zabiegu.

Więcej o zabiegu >>

28.05.2013

Z wielką radością pragniemy poinformować Państwa, że nasza Klinika otrzymała prestiżową nagrodę ,, Inspiracje dla urody ‘’ dla dr. Marka Szczyta za światowe standardy w chirurgii plastycznej oraz stworzenie Kliniki przyjaznej kobietom. Nagrodę przyznało nam pismo Les  Nouvelles Esthetiques, które doceniło zaangażowanie naszej Kliniki w działania promujące profilaktykę raka piersi. Od dwóch lat z dużą determinacją na łamach prasy podkreślamy wagę badań kontrolnych oraz wspieramy aktywnie fundacje i stowarzyszenia na rzecz kobiet po mastektomii.

26.10.2012

W klinice dr. Marka Szczyta odbyła się pierwsza w Polsce międzynarodowa konferencja poświęcona chirurgii intymnej kobiet - Tajemnice labioplastyki. Głównym prelegentem był wybitny międzynarodowy ekspert z zakresu labioplastyki dr Red Alinsod z Kalifornii. Naszą klinikę reprezentował dr n. med. ginekolog położnik Rafał Kuźlik, który w naszej  klinice przeprowadza wszystkie zabiegi  z zakresu chirurgii intymnej. Dr Kuźlik uzupełniał swoją wiedzę w najlepszych klinikach na świecie, m.in. praktykował wiele lat w Niemczech. Ginekologia plastyczna to bardzo dynamicznie rozwijająca się dziedzina w ginekologii. Efekty porodów oraz deformacje anatomiczne są poważnym problemem dużej grupy kobiet. Druga część konferencji  była poświęcona najnowszym technikom modelowania twarzy przy użyciu wypełniaczy. Głównym prelegentem był znany i ceniony na całym świecie chirurg plastyk dr Jean Vandeputte. Konferencja spotkała się z ogromnym zainteresowaniem mediów, przybyło ponad 70-ciu dziennikarzy, a także ekipa telewizyjna z TVP i z TVN Style. Relację z konferencji można było obejrzeć m.in. w programie TVN Style „O tym się mówi”, a także w głównym wydaniu „Panoramy” w TVP2. Konferencję zorganizowaliśmy wspólnie z firmą Artimed, z którą współpracujemy od wielu lat.

31.08.2012

Sekrety Chirurgii – to pierwszy w Polsce reality show tego rodzaju. Przez kilkanaście tygodni kamera TVN Style towarzyszyła naszej Klinice w codziennej pracy. Efektem działań jest unikatowy serial o chirurgii plastycznej, którego emisja rozpocznie się w TVN Style od 7.09.2012 w każdy piątek o godz. 22:30. Zwiastuny serialu można już od kilku tygodni oglądać w TVN Style i w TVN. Odcinek pilotażowy, który nadała stacja TVN we wtorek 28.08.2012 miał rekordową oglądalność wg portalu wirtualnemedia.pl 1,28 mln widzów. Tego nie można przegapić! Zapraszamy!

17.07.2012

Śniadanie prasowe
Synergia działań w medycynie estetycznej to temat konferencji, która odbyła się 17.07. w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta. Prelegenci, wśród których byli m.in. dr n. med. Kamila Padlewska i dr n. med. Magdalena Łopuszyńska, przedstawili najnowsze trendy na świecie w medycynie estetycznej i anti-aging. Klinika dr. Szczyta wspiera także wszelkie działania na rzecz profilaktyki raka piersi, zatem nie mogło na konferencji zabraknąć firmy Revitalash, od lat wspierającej Amazonki. Na konferencji przedstawiono także nową linię kosmoceutyków iS Clinical, a także po raz pierwszy w Polsce zaprezentowano urządzenie do badania poziomu wolnych rodników. Na śniadanie prasowe przybyło wielu dziennikarzy i Gwiazdy, m.in. Olga Bończyk, Beata Sadowska, Anna Samusionek, Magda Wójcik.

dr_szczyt_aktualnosci01.03.2012

Z wielką radością pragniemy Państwa poinformować o zmianie siedziby kliniki dr. Marka Szczyta. Zapraszamy do Wilanowa na ul. Królewicza Jakuba 37, do jednej z największych i najbardziej nowoczesnych prywatnych klinik chirurgii plastycznej w Europie, w której czekają na Państwa najwyższej klasy specjaliści z zakresu chirurgii plastycznej, medycyny estetycznej i anti-aging.

dr_szczyt_aktualnosci06.02.2012

„Szczyt szczęścia” to unikatowa akcja organizowana wspólnie przez klinikę dr. Marka Szczyta i miesięcznik Cosmopolitan. Na łamach pisma od grudnia do sierpnia możecie Państwo śledzić spektakularne metamorfozy trzech czytelniczek wyłonionych w specjalnym konkursie. O powodzeniu i zasięgu całego przedsięwzięcia może świadczyć fakt, że do udziału w konkursie zgłosiły się setki czytelniczek. Efekt wyjątkowych metamorfoz możecie Państwo ocenić w magazynie Cosmopolitan.

dr_szczyt_aktualnosci01.02.2012

Bezpieczeństwo w chirurgii plastycznej to sprawa priorytetowa, dlatego dr Marek Szczyt z ogromną determinacją podkreśla rolę i wagę bezpieczeństwa w każdym swoim wywiadzie dla mediów. Na przełomie tylko ostatnich 2 miesięcy pojawiło się kilka wypowiedzi dr. Marka Szczyta na ten ważki temat, m. in. w magazynie Uroda, Elle, Eden, a także w TVP i w TVN. „Zabiegi z zakresu chirurgii plastycznej są statystycznie bezpieczne – podkreśla dr Marek Szczyt, ale przed podjęciem decyzji o zabiegu należy sprawdzić warunki, w jakich ma się odbywać operacja i czy operującym jest na pewno chirurg plastyk”.

dr_szczyt_aktualnosci09.12.2011

Uroczyste otwarcie kliniki – relacje.
We wszystkich prestiżowych tytułach prasowych odnotowano uroczyste otwarcie kliniki dr. Marka Szczyta. Twój Styl, Pani, Show, Viva, Party, Flesz, Gala, Uroda, Hot, Eden i wiele innych tytułów poświęciło bardzo dużo miejsca temu wyjątkowemu wydarzeniu. Na uroczystość przybyły liczne ekipy telewizji, m. in. TVP, TVN Style, a także bardzo dużo Gwiazd, polityków i ludzi z show biznesu. Zapraszamy na stronę „Media o nas”, gdzie możecie Państwo zobaczyć liczne relacje.