Dr Beata Kosiorek-Nalewajek specjalista dermatolog drugiego stopnia. W 1994 roku ukończyła studia w Warszawskiej Akademii Medycznej, następnie ukończyła dwa stopnie specjalizacji z zakresu dermatologii i wenerologii w Klinice Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie.

Od 19 lat prowadzi indywidualną praktykę dermatologiczną specjalizując się w leczeniu noworodków, niemowląt, dzieci i dorosłych. Zajmuje się kompleksowym leczeniem chorób dermatologicznych: trądzika zwykłego wieku młodzieńczego i dorosłego, trądzika różowatego, zapalenia łojotokowego skóry, chorób alergicznych skóry w tym atopowego zapalenia skóry u dzieci i dorosłych, diagnostyką dermatoskopową znamion i czerniaka, leczeniem łysienia u kobiet i mężczyzn oraz wielu innych schorzeń dermatologicznych.

Dermatologią estetyczną zajmuje się od 18 lat, wtedy też rozpoczynała pierwsze w Polsce zabiegi epilacji laserowej, zabiegi zamykania naczyń oraz usuwania przebarwień przy użyciu IPL. Szczególny obszar jej zainteresowań to choroby włosów i skóry głowy oraz ich diagnostyka, czyli trichoskopia.

Prowadzi własne sprawdzone terapie w oparciu o precyzyjną diagnozę rodzaju wypadania włosów.Wiedzę praktyczną pogłębia na licznych kursach i konferencjach.

Sprawdź nową ofertę zabiegów dermatologicznych >>