Specjalista chirurgii plastycznej, Specjalista chirurgii dziecięcej.
Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Krakowie ukończyła w 1986 roku. Drugi stopień specjalizacji z chirurgii dziecięcej uzyskała po stażu w Klinice Chirurgii Dziecięcej Polsko – Amerykańskiego Instytutu Pediatrii w Krakowie, gdzie uczestniczyła w szkoleniach w ramach Fundacji Project Hope.
Doświadczenie zawodowe wykorzystała w tworzeniu 2 oddziałów chirurgii dziecięcej, w tym jednego na stanowisku zastępcy ordynatora. Chirurgiczne doświadczenie zawodowe obejmuje również pracę w ramach Wojewódzkiego Oddziału Chirurgii Ogólnej.
Tytuł specjalisty w dziedzinie chirurgii plastycznej uzyskała w 2004 roku po stażu w Klinice Chirurgii Plastycznej CMKP w Warszawie pod kierownictwem dr. n.med. Jerzego Potockiego.
Wiedzę i umiejętności w zakresie chirurgii plastycznej uzupełniała m. in.w Anglii, Hiszpanii,Turcji, we Włoszech i Szwecji.
Wszechstronny chirurg, szczególnie duże doświadczenie ma w chirurgii nosa i powiek oraz plastyce piersi.
Pracowała w prywatnych klinikach chirurgii plastycznej o ugruntowanej renomie oraz w ramach oddziału okulistycznego jako konsultant chirurgii plastycznej.
Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej Rekonstrukcyjnej i Estetycznej oraz od 2005 Europejskiej Akademii Chirurgii Plastycznej Twarzy EAFPS szkolącym się systematycznie w ramach tej organizacji.