Fala uderzeniowa

Fala uderzeniowa

INTELECT RPW – Fala uderzeniowa (akustyczna) - skuteczna broń do walki z cellulitem

Cellulit to groźny przeciwnik. Kiedy już podbije któreś z twoich terytoriów, ciężko pozbyć się go konwencjonalnymi metodami. Zadziałaj niekonwencjonalnie, wykorzystując siłę rażenia fali uderzeniowej RPW, która usuwa nie tylko skutki, ale i przyczyny powstawania „pomarańczowej skórki”. Dzięki zabiegom INTELECT RPW pokonasz cellulit, ale zyskasz o wiele więcej. Kuracja zapewni ci poprawę napięcia i elastyczności skóry oraz pozbycie się kilku zbędnych centymetrów w obwodzie ud czy ramion.

Cellulit to nic innego jak przerośnięte komórki tłuszczowe, wypychane na powierzchnię skóry. Towarzyszą im ułożone pionowo i pozbawione elastyczności włókna tkanki łącznej. Nie rozciągają się one tak jak powinny i dlatego wraz z otaczającą je tkanką tłuszczową powodują powstanie na skórze nierówności w postaci tzw. skórki pomarańczowej.

INTELECT RPW emituje falę akustyczną o intensywności dopasowanej do indywidulanych odczuć i potrzeb pacjenta. Przenika ona skórę i komórki tłuszczowe powodując rozpad kolagenu tworzącego włókniste przegrody tkanki łącznej. Przegrody nabierają dzięki temu elastyczności, a podskórne komórki tłuszczowe, stanowiące główny składnik cellulitu, ulegają zmniejszeniu. Terapia radialnymi falami akustycznymi pobudza ponadto krążenie oraz wpływa na produkcję nowego kolagenu. Już po jednym zabiegu można zaobserwować redukcję cellulitu, zwiększenie napięcia i jędrności skóry oraz poprawę jej tekstury.

Kuracja RPW pozwala na poprawienie elastyczności skóry o 74% natychmiast po zabiegu i nawet do 110% w okresie sześciu kolejnych miesięcy. Dla porównania, inne kuracje zwiększają elastyczność skóry zaledwie o 15-20%. Dodatkowo RPW usprawnia krążenie krwi i limfy, co z kolei poprawia metabolizm, dzięki czemu skóra staje się napięta, a obszary ciała poddane zabiegowi wyraźnie wyszczuplone.

Potwierdzone badaniami efekty kuracji INTELECT RPW:

  • Redukcja cellulitu I-III stopnia
  • Redukcja skórki pomarańczowej o 94%
  • Wzrost elastyczności skóry o 110%
  • Remodelowanie ciała do -7cm
  • Zmniejszenie obwodu w 82% przypadków
  • Wzrost gładkości i miękkość skóry w 95% przypadków
Ważne informacje
Czas trwania zabiegu10-60 min
Wymagane badania-------
Znieczulenie-------
Pobyt w Centrumwyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja-------
Zdjęcie szwów-------
Zmiana opatrunków-------
Przeciwwskazaniaciąża, nowotwór w okolicy, która ma być poddana działaniu fali uderzeniowej, zaburzenie krzepliwości krwi, choroby neurologiczne