Piling fotodynamiczny

Piling fotodynamiczny

Zadziałaj z podwójną mocą

Piling fotodynamiczny to wyjątkowa technologia, która łączy w jedno dwa niezwykle korzystne dla naszej cery zabiegi: działanie kwasów organicznych oraz fototerapię IPL. Metoda ta jest bezinwazyjna i bezbolesna. Zapewnia przy tym doskonałe rezultaty w postaci szybkiej i skutecznej odnowy skóry, jaka nie byłaby możliwa w takim zakresie, gdyby metody te zastosowano oddzielnie.

Wszystkie nasze komórki posiadają fotoreceptory, które naturalnie chłoną światło stymulując komórkowy proces fizjologiczny. Połączenie pilingu ze światłem przyspiesza metabolizm komórkowy oraz nasila proces naprawy skóry całego ciała, która odbudowuje się dzięki lepszemu dotlenieniu i przyspieszeniu wytwarzania włókien kolagenowych.

W naszej klinice pilingi fotodynamiczne wykonujemy bardzo nowoczesnym urządzeniem IPL i200+. Zabiegi te polecamy do poprawy napięcia zwiotczałej skóry czy wygładzenia zmarszczek. Są one bardzo dobrze tolerowane przez większość pacjentów, bez ryzyka podrażnień, łuszczenia i oparzeń. Zawarte w tej formule składniki aktywne optymalizują ponadto działanie fototerapii IPL. Dodatkową zaletą jest fakt, że w odróżnieniu od większości peelingów, metodę tę można bezpiecznie stosować latem.

Ważne informacje
Czas trwania zabieguok. 30 minut
Wymagane badania--------
Znieczulenie--------
Pobyt w Centrumwyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja--------
Zdjęcie szwów--------
Zmiana opatrunków--------
Przeciwwskazaniaciąża i karmienie, czynna infekcja, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze