System miraDry

System miraDry

Pozbądź się (kło)potu

Nadpotliwość to dolegliwość uciążliwa w codziennym życiu zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obniża komfort życia i często staje się przyczyną złego samopoczucia. Nadpotliwość można na szczęście skutecznie leczyć poprawiając tym samy komfort codziennego życia.

W naszym Centrum oferujemy System miraDry ® – innowacyjną metodę leczenia nadpotliwości pach. Polega ona na emitowaniu precyzyjnych, płytko wnikających i ukierunkowanych dawek energii mikrofalowej w tkankę miękką dołu pachowego pacjenta w celu leczenia nadmiernej potliwości (pierwotnej nadpotliwości pach). Przez kilka dni po zabiegu może się utrzymywać delikatny obrzęk, zmiana czucia w skórze pod pachami, a także może być odczuwalny umiarkowany ból, ale wszystkie te dolegliwości stopniowo ustępują. Ponieważ gruczoły potowe nie ulegają regeneracji, rezultaty są znacznie zauważalne i trwałe już po jednym zabiegu. Czasami zaleca się powtórzenie procedury po okresie trzech miesięcy w celu zmaksymalizowania oczekiwanego efektu.

Ze względu na czas trwania zabiegu, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu przez recepcję Centrum.

Ważne informacje
Czas trwania zabieguokoło 60 - 75 minut
Wymagane badania-----------
Znieczuleniemiejscowe
Pobyt w Centrumwyjście od razu po zabiegu
Okres absencji-----------
Przeciwwskazaniaelektroniczne implanty (rozrusznik), nietolerancja na preparaty do znieczulenia miejscowego z zawartością lidokainy i epinefryny, wiek poniżej 18 roku życia