Medycyna estetyczna

Miękki lifting

Umów się na konsultację

+48 22 654 90 60

+48 22 654 12 98

Mała ingerencja – duża zmiana

Duże zmiany często zaczynają się od małych kroków. Nadanie właściwego owalu twarzy nie zawsze musi oznaczać konieczność poddania się zabiegom chirurgicznym. Czasem aby osiągnąć zamierzony efekt, wystarczy tylko niewielka ingerencja. Jest to możliwe dzięki najnowszym metodom medycyny estetycznej, takim jak miękki lifting, umożliwiający modelowanie twarzy bez użycia skalpela.

Miękki lifting pozwala na podciągnięcie owalu, spłycenie bruzd nosowo – wargowych, nadanie miękkości i prawidłowych wypukłości twarzy. Skóra staje się nawilżona, napięta i wypoczęta, wymodelowana i odmłodzona.

Miękki lifting polecamy osobom pragnącym:

  • odtworzyć prawidłowe proporcje i symetrię twarzy
  • wymodelować policzki lub podbródek
  • wymodelować owal twarzy, zlikwidować tzw. „chomiki”

Zabieg, poprzedzony dokładną oceną proporcji twarzy, trwa około 30 minut. Polega na przywróceniu właściwej objętości i położenia tkanek miękkich (czyli ich wolumetrycznym wypełnieniu) oraz korekcji owalu twarzy za pomocą kwasu hialuronowego. Kwas wprowadza się za pomocą specjalnej, miękkiej, tępo zakończonej igły – kaniuli. Dzięki swoim higroskopijnym właściwościom kwas hialuronowy działa jak gąbka – pobiera wodę z otaczającego środowiska zwiększając swoją objętość.

Pierwsze efekty zabiegu widoczne są natychmiast, a pełny rezultat ujawnia się stopniowo w ciągu miesiąca i utrzymuje od 1 do 2 lat.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu ok. 60 minut
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w Centrum wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja --------
Zdjęcie szwów --------
Zmiana opatrunków --------
Przeciwwskazania ciąża i karmienie, czynna infekcja, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze, choroby nowotworowe w trakcie leczenia, przyjmowanie doustnych leków rozrzedzających krew, alergia na którykolwiek ze składników preparatu, skłonność do tworzenia się bliznowców (kleoidów) i blizn przerosłych, zakażenie lub stan zapalny skóry

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności