Zabiegi

Zabiegi chirugii plastycznej i medycyny estetycznej

Szpital Chirurgii Plastycznej Dr. Marka Szczyta to nowoczesna klinika dysponująca wysoko wykwalifikowanym personelem, który dba o zdrowie i wygląd pacjentów przy wykorzystaniu najskuteczniejszych metod leczenia oraz wysokiej jakości sprzętów. Obszerna wiedza połączona z wieloletnim doświadczeniem oraz ponadprzeciętnym zmysłem estetycznym to tylko kilka cech, które musi posiadać dobry specjalista zatrudniony w naszej Klinice.
Dzięki nieustannemu rozwojowi technik operacyjnych chirurgia plastyczna i estetyczna gwarantują możliwość szybszego powrotu do pełnej sprawności oraz spektakularne efekty. Podstawę sukcesu naszego szpitala Chirurgii Plastycznej stanowią najwyższej klasy specjaliści oraz w pełni poinformowany pacjent. Nasz ośrodek gwarantuje Państwu usługi na światowym poziomie, jak również krótszy proces rekonwalescencji oraz mniejsze ryzyko powikłań.
Pacjenci, którzy decydują się na wykonanie zabiegu w Klinice Chirurgii Plastycznej Dr. Szczyta, otrzymują wyczerpujące informacje o możliwościach leczenia — od procesu kwalifikacji do zabiegu, przez omówienie oczekiwanego efektu i prawdopodobnych szans na jego uzyskanie, jak i możliwe powikłania, po wykaz niezbędnych badań, szczegółowy przebieg operacji i postępowanie w okresie pooperacyjnym.
Jedna z najbardziej zaawansowanych technologicznie placówek tego typu w Polsce gwarantuje indywidualne podejście do każdego pacjenta. Szpital został urządzony z jak największą precyzją, oraz dokładnością — wygodne pomieszczenia zapewnią bezpieczeństwo oraz komfort, jakiego Państwo potrzebują.
Dzięki wykonywanym zabiegom w Szpitalu Chirurgii Plastycznej Dr. Szczyta uzyskają Państwo upragnione efekty, które będą bazowały na perfekcyjnie wyszkolonym personelu medycznym oraz najnowszych sprzętach gwarantujących najwyższe standardy bezpieczeństwa.