Medycyna estetyczna

Relaksacja mięśni twarzy

Alluzience to innowacyjny preparat rozluźniający mięśnie odpowiadające za powstawanie zmarszczek. Jest pierwszym tego typu produktem leczniczym w Polsce, występującym w postaci gotowej do użycia, zaprojektowany dla maksymalnej precyzji i osiągnięcia najlepszych rezultatów. To wysokiej jakości płynna toksyna botulinowa typu A, dzięki której możliwe jest osiągniecie znacznej poprawy wyglądu, poprzez minimalizację widoczności zmarszczek gładzizny czoła, a więc zmarszczek pionowych między brwiami o umiarkowanym bądź silnym nasileniu. 

Podstawowe informacje o preparacie

Alluzience to płynna toksyna botulinowa typu A - pierwszy, innowacyjny, gotowy do użycia neuromodulator, stworzony przez Galdermę - największą na świecie firmę specjalizującą się tylko i wyłącznie w dermatologii. Powstał w odpowiedzi na współczesne potrzeby, produkt ten to bowiem precyzyjna receptura, pozwalająca osiągnąć długotrwałą skuteczność.

Wszystkie, dotychczas zarejestrowane w Europie preparaty, miały postać proszku i wymagały rekonstrukcji w roztworze chlorku sodu przed ich zastosowaniem. Płynna postać gotowej do użycia toksyny botulinowej Alluzience umożliwia większą precyzję, co z kolei przekłada się na większe bezpieczeństwo jej stosowania, niż w przypadku dotychczas stosowanych preparatów w proszku. To rozwiązanie, dzięki któremu uzyskujemy optymalne i precyzyjne efekty zabiegów.

Właściwości preparatu:

· zawsze gotowy do użycia;

· okres przechowywania wynosi 12 miesięcy od daty produkcji i w określonej temperaturze;

· receptura odpowiadająca na współczesne potrzeby;

· gwarancja optymalnego stężenia;

· zapewnia stałą i skuteczną dawkę, a dzięki temu powtarzalność zabiegów;

· uproszczenie procedury podawania- nie ma potrzeby przeliczania jednostek, wystarczy pobrać preparat i podać;

· szybki początek działania preparatu;

· długotrwały efekt.

Z wiekiem skóra i położone pod nią mięśnie zaczynają odgrywać dużą rolę w pojawianiu się widocznych zmarszczek, w tym zmarszczek gładzizny czoła. Z problemem tym skutecznie radzi sobie toksyna botulinowa, często wykorzystywana w rozmaitych zabiegach z zakresu medycyny estetycznej. Dzięki niej możliwe jest znaczne wygładzenie widocznych zmarszczek.

Zabiegi z użyciem toksyny botulinowej Alluzience

Zabiegi z użyciem preparatu Alluzience w zasadzie nie różnią się wiele od tych z użyciem tradycyjnej toksyny botulinowej. Zabieg z użyciem płynnego neuromodulatora będzie jednak nieco krótszy, ze względu na pominięcie etapu przygotowania preparatu - trwa kilkadziesiąt minut i jest niemal bezbolesny.

Produkt podawany jest przez lekarza posiadającego odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie w wykonywaniu tego typu zabiegów. Pierwsze efekty widoczne są nawet w ciągu 24 godzin od podania preparatu, zaś średni czas pojawiania się rezultatów to 2-3 dni. Długotrwała poprawa utrzymująca się do 6 miesięcy. Dawkowanie i odstępy pomiędzy poszczególnymi zabiegami zależą od indywidualnej oceny pacjenta, przy czym zabiegów nie należy wykonywać częściej niż co trzy miesiące.

Relaksacja mięśni twarzy - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 1 okolica 1 000 PLN
2 2 okolice 1 800 PLN
3 3 okolice 2 300 PLN

Zabiegi uzupełniające