Jak umówić się na e - konsultacje

Umów się na e-konsultację

+48 22 654 90 60

konstancin@drszczyt.pl

Drodzy Pacjenci, 

z myślą o Was wprowadziliśmy w naszych Klinikach system e-konsultacji. Do Waszej dyspozycji każdego dnia jest jeden z naszych chirurgów plastyków oraz fizjoterapeuta. Kontakt z wybranym specjalistą odbywa się za pośrednictwem videokonferencji w najbardziej komfortowym dla naszych Pacjentów miejscu - ich domu. E-konsultacja jest traktowana jak jej tradycyjna forma, co oznacza, że jeśli zdecydujecie się na zabieg / operację nie ma potrzeby pojawiania się w naszej Klinice na ponownej konsultacji. Specjalnie przygotowany system sprawia, że podczas takiej rozmowy nasi chirurdzy są w stanie zakwalifikować Was do operacji / zlecić dodatkowe badania lub przeanalizować ich wyniki. Zaletą e-konsultacji jest również krótszy czas oczekiwania na kontakt ze specjalistą. Poniżej znajdziecie Państwo szczegółowe informacje dotyczące sposobu umówienia się na e-konsultacje.

  1. Videokonferencja z użyciem komputera – zalecana przeglądarka to Google Chrome.
  2. Skontaktuj się z recepcją kliniki pod numerem 22 654 90 60 celem uzgodnienia daty i godziny konsultacji.
  3. Podaj swój numer telefonu i adres e-mail.
  4. Otrzymasz formularz zgody na e-konsultację, który po podpisaniu wyślij na adres kliniki: konstancin@drszczyt.pl.
  5. Dokonaj wpłaty za konsultację na konto kliniki przesłane w mailu. Brak wpłaty uniemożliwi odbycie konsultacji.
  6. Konsultacja trwa około 30 minut. Postaraj się zapewnić sobie ciche pomieszczenie na czas jej trwania.
  7. Bądź gotów(a) do konsultacji na pięć minut przed planowanym czasem połączenia.
  8. Dokładnie o wyznaczonej godzinie dostaniesz link do konsultacji – otwierasz go w Google Chrome i łączysz się z lekarzem.
  9. Jeśli zdecydujesz się na operację w ciągu godziny po konsultacji prześlemy komplet badań które należy wykonać oraz zgodę na operację. Asystentka skontaktuje się w celu wyznaczenia terminu.
  10. W przypadku jakichkolwiek zapytań – kontaktuj się z recepcją kliniki mailowo konstancin@drszczyt.pl, info@drszczyt.pl  lub pod numerem tel. 22 654 90 60

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności