Holistyczna terapia blizn

Każda operacja pozostawia bliznę. Za to, jak będzie ona wyglądać po zagojeniu, czy będzie gładka i praktycznie niewidoczna, czy nierówna i pozaciągana, odpowiadają włókna kolagenowe, ich ilość oraz ułożenie przestrzenne. A to z kolei zależy w przeważającej mierze od indywidualnych możliwości regeneracyjnych skóry. Dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych, profesjonalnych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii, fizjoterapii oraz mikropunktury (ScarINK), można sprawić by blizna szybciej się zagoiła, a jej ostateczny wygląd, był maksymalnie zbliżony do skóry zdrowej.

W trosce o najwyższą jakość, w naszych szpitalach wprowadziliśmy autorski program holistycznej terapii blizn, którego celem jest zmniejszenie widoczności blizn pooperacyjnych. Pierwsze miesiące po operacji to najlepszy czas na wdrożenie odpowiedniego schematu zabiegowego, przygotowanego przez naszych specjalistów.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności