Andrologia

Operacje prącia

Operacje prącia - obejmują szeroki zakres zabiegów chirurgicznych męskich narządów płciowych. Wykonywane są w celu przywrócenia zdrowia, jak również poprawy jakości życia seksualnego i zwiększenia pewności siebie. To przede wszystkim operacje rekonstrukcyjne wykonywane po wcześniejszych, nieudanych zabiegach pourazowych bądź powypadkowych, a także konieczne ze względu na występowanie wad wrodzonych lub nabytych oraz zdiagnozowane choroby - przede wszystkim nowotwory. Poszczególne zabiegi chirurgiczne mają na celu przywrócenie lub nadanie właściwych funkcjonalności oraz pożądanego wyglądu męskiemu prąciu. Wykonywane są z wykorzystaniem najlepszych, sprawdzonych i bezpiecznych technik, dzięki czemu można liczyć na wysoką ich skuteczność oraz zyskać pełną satysfakcję, przypisaną już na lata.

Korekta skrzywienia prącia metodą plikacji

Leczenie wrodzonego lub nabytego skrzywienia prącia możliwie jest poprzez korektę skrzywienia metodą plikacji. Polega ona na odpowiednim założeniu szwów na błonę białawą po stronie wypukłej tak, by w trakcie wzwodu skrzywienie zostało zniwelowane. Ten rodzaj korekty skrzywienie może minimalnie skrócić prącie, ale ryzyko zaburzeń erekcji jest niskie.   

Korekta skrzywienia prącia metodą elongacji z łatą

Korekta skrzywienia prącia metodą elongacji z wycięciem płytki i wszyciem łaty błony białawej to podobna metoda, stosowana w leczeniu nabytego skrzywienia. W tym celu wykonuje się nacięcie błony białawej po stronie wklęsłej oraz wszycia odpowiedniej łaty tak aby zachować szczelność hydrauliczną ciał jamistych. Ten rodzaj korekty zwykle przywraca początkową długość prącia, ale wiąże się z wyższym ryzykiem zaburzeń erekcji.

Operacje prącia - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Implant prącia półsztywny 30 000 PLN
2 Korekta skrzywienia prącia metodą plikacji 15 000 PLN
3 Korekta skrzywienia prącia metodą elongacji z łatą 19 000 PLN