Chirurgia plastyczna sylwetki

Umów się na e-konsultację

+48 22 654 90 60

konstancin@drszczyt.pl

Chirurgia plastyczna sylwetki 

Operacje z zakresu chirurgii plastycznej  są odpowiedzią na potrzeby osób, które pomimo diety i ćwiczeń nie czują się dobrze w swoim ciele. Operacje tego typu są przeprowadzane przez wykwalifikowany personel będący gwarancją zarówno bezpieczeństwa, jak i zadowalających efektów. Zabiegi chirurgiczne pozwalają skutecznie pozbyć się kompleksów, które jak wiadomo, negatywnie wpływają na samopoczucie pacjenta i często skutkują obniżoną samooceną. Warto oddać się w ręce specjalistów, którzy wykorzystując swoją wiedzę i doświadczenie, są w stanie nam pomóc.

 

Nasze kliniki oferują następujące zabiegi chirurgii plastycznej ciała:

 

  • Plastyka brzucha - polecana dla osób, które nie są zadowolone z wyglądu swojego brzucha i mimo podejmowania różnych, mniej inwazyjnych działań nie są w stanie uzyskać zadowalającego efektu. Problem wiotkiej, wiszącej skóra brzucha dotyczy w szczególności kobiet po ciąży albo osób, które straciły sporo kilogramów. Zabieg plastyki brzucha jest przeprowadzany w znieczuleniu ogólnym. Blizna jest schowana w bieliźnie. Podczas operacji możliwe jest także zeszycie rozstępu mięśni prostych brzucha co gwarantuje efekt płaskiego brzucha i pomaga odzyskać ładną talię. Po zabiegu pacjent musi pozostać w klinice około 2-3 doby w zależności od przebiegu pooperacyjnego. Przez 4-8 tygodni konieczne jest noszenie pasa przepuklinowego. Powrót do aktywności fizycznej możliwy jest po 2 miesiącach.

 

  • Plastyka ud - odpowiednia dla pacjentów, których uda są pozbawione jędrności. Powodem tego może być zarówno wiek, jak i duża utrata masy ciała. Niekiedy przeprowadzenie tego zabiegu jest też konieczne po liposukcji, jeśli skóra dostatecznie się nie obkurczyła. Plastyka ud polega na usunięciu nadmiaru skóry i w konsekwencji wymodelowaniu tego obszaru. Po operacji pacjent chodzi w ubranku uciskowym przez 3-4 tygodnie.

 

  • Plastyka ramion - zabieg, dzięki któremu można skutecznie poprawić wygląd skóry. Ramiona mogą tracić jędrność z wiekiem lub w konsekwencji utraty masy ciała.. Plastyka ramion w razie potrzeby może być też połączona z liposukcją, jeśli występuje problem w postaci gromadzącej się w tym obszarze tkanki tłuszczowej. Po operacji pacjent chodzi w ubranku uciskowym przez 3-4 tygodnie.

 

  • Liposukcja - metoda chirurgiczna umożliwiająca równomierne usunięcie nadmiaru tkanki tłuszczowej z określonych miejsc ciała  (uda, brzuch, „boczki”czy podbródek). Jest to metoda pozwalająca na trwałe usunięcie opornego tłuszczyku. Po u operacji zakładany jest specjalny kombinezon uciskowy na operowane miejsca. Konieczny jest jednodniowy pobyt w szpitalu. Efekt operacji oceniamy po 3-6 miesiącach. Do liposukcji wykorzystujemy ultradźwięki (Vaser Lipo) lub laser (LipoLife). Odessana tkanka tłuszczowa może być przeszczepiona w inne miejsce (twarz, piersi, pośladki).

 

  • Przeszczep tkanki tłuszczowej - inaczej zwany lipotransferem, umożliwia odessanie tkanki tłuszczowej z wybranej okolicy ciała, a następnie jej przeniesienie w inne miejsce. Odpowiednio przeprowadzony zabieg przynosi efekty w postaci szczuplejszej sylwetki i lepszego wyglądu skóry. 

 

  • Implanty łydek - pomagają nadać odpowiedni kształt tej części ciała. Stosowane podczas zabiegu wkładki są wykonane z bezpiecznego silikonu, mają gładką powierzchnię i podłużny kształt. Wkładki występują w różnych rozmiarach, a ich wielkość dobierana jest podczas konsultacji z lekarzem. 

 

  • Lifting dłoni - pozwala przywrócić utraconą jędrność skóry. Jak wiadomo, patrząc na dłonie, można łatwo zauważyć upływający czas. W celu zwiększenia jędrności tego obszaru skóry, pobierana jest tkanka tłuszczowa pacjenta, a następnie wszczepia się ją na powierzchnię grzbietową rąk.

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności