Chirurgia plastyczna sylwetki

Implanty łydek

Przepis na zgrabne nogi

Nie wszystkie partie ciała jesteśmy w stanie wyrzeźbić odpowiednimi ćwiczeniami. Wygląd sylwetki jest w dużej mierze uwarunkowany genetycznie, dlatego kształtu niektórych jej części, na przykład łydek, po prostu nie da się zmienić konwencjonalnymi metodami.

Zabieg wszczepienia implantów poprawia kształt łydek, czego efektem jest proporcjonalna różnica pomiędzy dolną a górną partią nóg. Wkładki wykonane są z silikonu, ich kształt jest podłużny, a tekstura zupełnie gładka. Dobór rozmiaru odbywa się podczas pierwszej wizyty konsultacyjnej. Operację przeprowadza się w znieczuleniu ogólnym (pełnej narkozie). Nacięcia, przez które umieszczane są wkładki, wykonywane są poniżej dołu podkolanowego.

Bezpośrednio po operacji należy unikać przebywania w pozycji stojącej, zalecane jest natomiast leżenie bądź siedzenie z nogami uniesionymi. Powrót do codziennego funkcjonowania możliwy jest po upływie 2-3 tygodni od zabiegu, a ewentualne zajęcia sportowe można uprawiać po co najmniej 6-8 tygodniach.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 60-120 minut
Wymagane badania grupa krwi, morfologia, wskaźniki krzepnięcia (APTT i INR), kreatynina, poziom glukozy, elektrolity (Na, K), badanie ogólne moczu, szczepienie p/WZW B
Znieczulenie ogólne
Pobyt w klinice 1 doba
Rekonwalescencja 14 dni
Zdjęcie szwów w 12–14 dobie
Zmiana opatrunków w 1 dobie oraz przy zdjęciu szwów
Przeciwwskazania skazy naczyniowe, zaburzenia krzepliwości, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, nieuregulowana cukrzyca, infekcja ropna skóry i śluzówek, ciąża
Zalecenia przed zabiegiem Zalecenie przedzabiegowe.pdf

Implanty łydek - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Implanty podudzi (łydek) 12 000 PLN 15 000 PLN