Fizjoterapia

Kriolipoliza CoolTech

Umów się na e-konsultację

+48 22 654 90 60

konstancin@drszczyt.pl

Od zamrożenia do idealnej sylwetki

Kriolipoliza to nieinwazyjna i  bezbolesna metoda pozbycia się tkanki tłuszczowej. Technologia CoolTech firmy COCCON Medical jest jedną z najnowocześniejszych na rynku. Umożliwia niezwykle precyzyjne kontrolowanie chłodzenia. Zabieg nie doprowadza do wystąpienia skutków ubocznych, tj.: siniaki lub zaczerwienie skóry. Stała temperatura zabiegowa (-8°C) oraz skrupulatnie określony czas chłodzenia zapewniają skuteczność terapii — ryzyko uszkodzenia innych tkanek jest zerowe.

Kriolipoliza to mniej inwazyjny zamiennik dla odsysania tłuszczu. Kontrolowane chłodzenie tkanek powoduje ubytek komórek tłuszczowych oraz utratę podskórnego tłuszczu, spowodowaną ich rozpadem (lipolizą). Zabieg nie wymaga przeprowadzania badań oraz uprzedniego przygotowania. Specjalny aplikator zostaje umieszczony w obszarze, z którego zdecydowaliśmy się zgubić tkankę tłuszczową. Dzięki specjalistycznemu sprzętowi ciepło jest pobierane z komórek zgodnie z wybranym profilem zabiegowym. Dzięki różnicy temperatury możliwe jest usunięcie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia otaczających ich tkanek. Zamrożone komórki są w stopniowy sposób usuwane i wydalane z organizmu w naturalnym procesie fizjologicznym. W trakcie trwania jednej sesji można usunąć tkankę tłuszczową maksymalnie z trzech różnych obszarów.

Skuteczność zabiegu kriolipolizy zależy przede wszystkim od możliwości szybkiego schłodzenia tkanki tłuszczowej do temperatury ok. -6°C lub -8°C i utrzymanie jej w tych warunkach przez minimum 60 minut. CoolTech posiada wydajne generatory zimna, które bardzo szybko osiągną optymalną temperaturę zabiegu. Kriolipoliza CoolTech nie wymaga powtarzania zabiegów dla osiągnięcia zadowalających efektów.

Prezentowany zabieg jest w stanie zmniejszyć objętość tkanki tłuszczowej o ok. 30-40%. Ostateczne rezultaty będą widoczne już po kilku miesiącach. Należy pamiętać, że niezwykle ważne jest stosowanie zdrowej diety oraz odpowiedni stopień aktywności fizycznej w celu zwiększenia i utrwalenia rezultatów. Metoda polecana jest przede wszystkim osobom, które pomimo aktywnego trybu życia oraz restrykcyjnej diecie nie mogą poradzić sobie z nadmiarem niepożądanej tkanki tłuszczowej w obszarze ud, brzucha, bioder lub podbródka. Kriolipoliza nie jest metodą do walki z otyłością, lecz do miejscowego usuwania tłuszczu.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu ok. 60 min/obszar
Wymagane badania -------
Znieczulenie -------
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja -------
Zdjęcie szwów -------
Zmiana opatrunków -------
Przeciwwskazania problemy z wątrobą, niewydolność nerek, choroba Raynaud’a, pokrzywka na skutek silnego wyziębienia skóry, krioglobulinemia (uszkodzenie antyciał w niskich temperaturach), hipoproteinemia, nietolerancja krioterapii, zaawansowana cukrzyca, gorączka, rak, infekcja, ciąża lub karmienie, zapalenie skóry, egzema, pryszcze, Aids, rozstępy i blizny (w obszarze zabiegowym mogą ulec pogorszeniu), blizna po cięciu cesarskim, opalanie lub inny zabieg z wykorzystaniem UVA mniej niż 5 dni przed zabiegiem, usuwanie owłosienia laserem lub IPL w obszarze zabiegowym

Kriolipoliza CoolTech - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Kriolipoliza CoolTech 750 PLN 1 750 PLN
2 Sesja terapeutyczna (z wykorzystaniem indywidualnie dobranych zabiegów fizykalnych) 150 PLN 250 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności