Ginekologia estetyczna

Laserowe leczenie nietrzymania moczu

Bezinwazyjne leczenie problemów nietrzymania moczu

 

Zabieg laserowego leczenia nietrzymania moczu jest przeprowadzany przy wykorzystaniu wysokiej jakości lasera FemiLift. Za pomocą takiego urządzenia można znacząco poprawić komfort życia intymnego. Jego działanie skupia się na poprawie napięcia pochwy, która w wyniku ciąży, porodu i z powodu okresu okołomenopauzalnego może ulec obniżeniu. Poprawa kondycji pochwy pozwala także na zredukowanie problemu związanego z nietrzymaniem moczu, który nasila się przy wysiłku. Laser FemiLift jest też wykorzystywany do wybielania okolic intymnych i pozwala uzyskać bardziej estetyczny wygląd waginy. 

 

Zabiegi tego typu przynoszą bardzo dobre efekty, dlatego cieszą się popularnością wśród kobiet. Na skutek działania lasera FemiLift poprawia się poziom nawilżenia śluzówki pochwy, co wpływa na poprawę samopoczucia i zwiększa satysfakcję seksualną. Wiele Pacjentek po przeprowadzonym zabiegu czuje się znacznie pewniej w sytuacjach intymnych i jest w stanie czerpać z nich większą satysfakcję niż dotychczas. Laser FemiLift powoduje, że mięśniówki pochwy się obkurczają i wzrasta ilość włókien kolagenowych.

 

Na czym polega laserowe leczenie nietrzymania moczu? Do zabiegu używa się lasera FemiLift, który wykorzystuje metodę pixeli. Energia, którą wytwarza, jest dostarczana w postaci punktowych bodźców termicznych. W efekcie dochodzi do podgrzania głębokich warstw śluzówki bez obaw o naruszenie innych tkanek.

 

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 30-45 min
Wymagane badania cytologia
Znieczulenie bez
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja do 8 dni
Zalecenia przed zabiegiem Zalecenie przedzabiegowe.pdf

Laserowe leczenie nietrzymania moczu - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Femilift 1 500 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności