Ginekologia estetyczna

Laserowe odmładzanie pochwy

Bezinwazyjna poprawa kondycji okolic intymnych

 

Laserowe odmładzanie pochwy to zabieg wykorzystujący laser FemiLift. Daje on możliwość poprawy kondycji pochwy i zniwelowania luźności, którą wywołuje poród lub wejście w okres okołomenopauzalny. Jest to także skuteczna metoda pozbycia się problemów związanych z wysiłkowym nietrzymaniem moczu oraz wybielenia okolic intymnych i odbytu.

Zabieg laserowego odmładzania pochwy pozwala na poprawę komfortu życia intymnego. Pacjentki, które się na niego zdecydowały, często podkreślają, że stały się bardziej pewne siebie i zauważyły ogólną poprawę samopoczucia. Zniwelowanie luźności pochwy zwiększa intensywność doznań podczas intymnych stosunków i pozwala na osiągnięcie satysfakcji seksualnej. Zabieg ma na celu przywrócenie elastyczności, a także naturalnej sprawności mięśni pochwy. Działanie lasera FemiLift polega na obkurczeniu mięśniówki pochwy i zwiększeniu ilości włókien kolagenowych. Dzięki temu poprawia się też ukrwienie i nawilżenie śluzówki pochwy.

Laser FemiLift znajduje zastosowanie w wielu zabiegach ginekologii estetycznej, jak i chirurgii ginekologicznej. Jest on uznawany za rewolucję na rynku laserów CO2. Technologia ta wykorzystuje metodę pixeli, co oznacza, że wytwarzana wiązka jest rozbijana na mikropixele. To sprawia, że energia lasera jest dostarczana w postaci punktowych bodźców termicznych i umożliwia podgrzanie głębokich warstw błony śluzowej. Co ważne, odbywa się to bez naruszania otaczającej tkanki. Zastosowanie lasera FemiLift pobudza fibroblasty do bardziej intensywnej produkcji nowych włókien kolagenowych. Pozwala on na wprowadzenie nowego standardu w dziedzinie laserowych zabiegów ginekologicznych i uzyskanie oczekiwanych przez pacjentki rezultatów.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 30-45 min
Wymagane badania cytologia
Znieczulenie brak
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Przeciwwskazania skazy naczyniowe, zaburzenia krzepliwości, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, nieuregulowana cukrzyca, infekcja ropna skóry i śluzówek, ciąża
Rekonwalescencja do 8 dni
Zalecenia przed zabiegiem Zalecenie przedzabiegowe.pdf

Laserowe odmładzanie pochwy - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Femilift 1 500 PLN