Kosmetologia

PRX

ZABIEG PRX-T33

 

Produkt do użytku profesjonalnego.

Składa się z TCA 33%, H2O2, kwasu kojowego 5%. Jedyna oryginalna formuła. PRX-T® 33 to silna rewitalizacja skóry bez igieł, bez złuszczania. To zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego i wody utlenionej)
opracowana przez dr Rossanę Castellanę. Zabieg jest szybki, bezbolesny, nie pozostawia śladów.
PRX-T® 33 wspomaga inne zabiegi medycyny estetycznej jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, radiofrekwencja, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być łączony w jednej sesji zabiegowej. Jest to zabieg, który można wykonywać o każdej porze roku, ponieważ kwas TCA ani inne składniki nie są fotouczulające. Zabieg PRX-T® 33 nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności. PRX-T® 33 nie uszkadza skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
H2O2 – woda utleniona w bardzo niskim stężeniu, działa poprzez modulację agresywności TCA i nawilżenie tkanek oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry, przygotowując receptory dla czynników wzrostu, moduluje proces zapalany, przebudowuje macierz pozakomórkową dzięki procesowi apoptozy. Kwas kojowy 5% – działa hamująco melanogenezę, działa rozjaśniająco.

 

WSKAZANIA 

  • utrata napięcia skóry twarzy i ciała,
  • ujędrnienie skóry dekoltu,
  • blizny zanikowe (np. po trądziku i ospie wietrznej),
  • rozstępy,
  • wspomaganie leczenia przebarwień skóry,
  • oczyszczanie skóry łojotokowej,
  • działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze
  • wspomagające leczenie ran ziarninujących. 

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 45 min
Przeciwwskazania alergia na kwas kojowy, alergia na lateks, ciąża oraz okres karmienia piersią, łojotokowe zapalenie skóry, opryszczka, podrażniona lub skłonna do podrażnień skóra, wypryski skórne

PRX - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Twarz 500 PLN
2 Twarz + szyja 800 PLN
3 Twarz + szyja + dekolt 1000 PLN
4 Maska do zabiegów CellMat 100 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności