Kosmetologia

PRX

Umów się na e-konsultację

+48 22 654 90 60

konstancin@drszczyt.pl

ZABIEG PRX-T33

 

Produkt do użytku profesjonalnego.

Składa się z TCA 33%, H2O2, kwasu kojowego 5%. Jedyna oryginalna formuła. PRX-T® 33 to silna rewitalizacja skóry bez igieł, bez złuszczania. To zabieg silnej stymulacji wiotkiej skóry twarzy i ciała bez użycia igieł. Jest to oryginalna formuła połączenia TCA (kwasu trójchlorooctowego i wody utlenionej)
opracowana przez dr Rossanę Castellanę. Zabieg jest szybki, bezbolesny, nie pozostawia śladów.
PRX-T® 33 wspomaga inne zabiegi medycyny estetycznej jak mezoterapia, nici, mikronakłuwanie, radiofrekwencja, osocze bogatopłytkowe i lasery, z którymi może być łączony w jednej sesji zabiegowej. Jest to zabieg, który można wykonywać o każdej porze roku, ponieważ kwas TCA ani inne składniki nie są fotouczulające. Zabieg PRX-T® 33 nie wyłącza pacjenta z codziennych aktywności. PRX-T® 33 nie uszkadza skóry, stymuluje czynniki wzrostu fibroblastów, które dzięki H2O2 mają większe powinowactwo do specyficznych receptorów.
H2O2 – woda utleniona w bardzo niskim stężeniu, działa poprzez modulację agresywności TCA i nawilżenie tkanek oraz potęguje mechanizmy stymulacji skóry, przygotowując receptory dla czynników wzrostu, moduluje proces zapalany, przebudowuje macierz pozakomórkową dzięki procesowi apoptozy. Kwas kojowy 5% – działa hamująco melanogenezę, działa rozjaśniająco.

 

WSKAZANIA 

  • utrata napięcia skóry twarzy i ciała,
  • ujędrnienie skóry dekoltu,
  • blizny zanikowe (np. po trądziku i ospie wietrznej),
  • rozstępy,
  • wspomaganie leczenia przebarwień skóry,
  • oczyszczanie skóry łojotokowej,
  • działanie przeciwzapalne i bakteriobójcze
  • wspomagające leczenie ran ziarninujących. 

PRX - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 PRX twarz 450 PLN
2 PRX twarz + szyja 500 PLN
3 PRX twarz + szyja + dekolt 700 PLN
4 PRX - maska do zabiegów CellMat 100 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności