Medycyna estetyczna

Wypełniacze Radiesse

Radiesse, czyli skuteczny sposób na odmłodzenie

Osobom, którym zależy na poprawie jędrności skóry, wygładzeniu zmarszczek i wymodelowaniu konturów twarzy polecany jest zabieg Radiesse. Jego efekty są widoczne niemal natychmiast, a bezpieczeństwo jego przeprowadzenia czyni go popularnym wśród osób odwiedzających naszą klinikę. W zabiegu Radiesse wykorzystywany jest wypełniacz na bazie podkładu żelowego i hydroksyapatytu wapnia. Wspomniany związek jest naturalnym budulcem zębów i kości, nie powoduje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Co więcej, jest on wykorzystywany w medycynie od lat (do wszczepiania implantów) i tym samym dokładnie przebadany.

Zabieg Radiesse trwa przeciętnie 30-60 minut. Do jego przeprowadzenia stosowane jest znieczulenie miejscowe. Nie ma też konieczności pozostawania w klinice po jego wykonaniu. Efekty zabiegu Radiesse utrzymują się kilkanaście miesięcy. Zawarty w preparacie nośnik żelowy zapewnia natychmiastowy rezultat w postaci naturalnie odmłodzonej, bardziej elastycznej i grubszej skóry. Po kilku miesiącach od zabiegu żel znika, a w jego miejsce pojawia się kolagen. Jest on naturalnie wyprodukowany przez fibroblasty, a wszystko dzięki mikrocząsteczkom hydroksyapatytu wapnia. Tworzą one w tkankach odpowiednie warunki do jego powstawania.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg Radiesse?

Na jego wykonanie decydują się osoby mające problem m.in. z: bruzdami nosowo-wargowymi, płaskim podbródkiem czy wiotczejącą skórą twarzy. Hydroksyapatyt wapnia dobrze sprawdza się też do poprawy owalu twarzy, odmłodzenia wierzchniej części dłoni czy modelowania linii żuchwy.

Za przeprowadzeniem zabiegu Radiesse przemawia to, że nie wymaga on długiego przygotowania. Nie ma konieczności wykonywania wcześniejszych badań pod kątem alergii, ponieważ produkt nie wywołuje takich reakcji. Co więcej, powrót do codziennej, zwykłej aktywności jest możliwy niemal od razu od momentu opuszczenia gabinetu. Radiesse to nowoczesny, naturalny wypełniacz zapewniający nie tylko skuteczność, ale też bezpieczeństwo. Działa on liftingująco i biorewitalizująco.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu ok. 30-60 minut
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja 1-2 dni
Zdjęcie szwów --------
Zmiana opatrunków --------
Przeciwwskazania ciąża i karmienie, obecna infekcja, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze poddawanej zabiegowi, nowotwory i choroby immunologiczne w trakcie leczenia, antykoagulanty – leki rozrzedzające krew

Wypełniacze Radiesse - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Radiesse 1 600 PLN 4 000 PLN