Urologia estetyczna

Urologia estetyczna

Urologia estetyczna to dział medycyny, którego celem jest poprawa wyglądu męskich narządów płciowych. Wykonywane zabiegi pozwalają na podniesienie samooceny pacjentów, jak również na poprawę komfortu życia oraz kondycji zdrowotnej. W ramach urologii estetycznej usuwane są defekty, które nierzadko są źródłem kompleksów u mężczyzn. Często powstają one na skutek wad rozwojowych, wypadków czy interwencji chirurgicznych.

Nasze kliniki oferują następujące zabiegi urologii estetycznej:

 

  • P-shot - to inaczej wzmaganie erekcji, a także leczenie przedwczesnego wytrysku. Podczas zabiegu od pacjenta pobierane jest osocze bogatopłytkowe, które następnie jest wstrzykiwane do ciał jamistych i okolicy główki penisa. Odbywa się to w znieczuleniu miejscowym, a od pacjenta nie jest wymagane wcześniejsze przygotowanie.

 

  • Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - zabieg polega na wstrzyknięciu żelu z kwasem hialuronowym, a efektem jest powiększenie obwodu prącia. Jest to mało inwazyjna metoda, pacjent nie odczuwa bólu ze względu na zastosowanie miejscowego znieczulenia.

 

  • Powiększanie penisa tłuszczem - to alternatywa dla zabiegu powiększania penisa kwasem hialuronowym. Podczas zabiegu od pacjenta pobierana jest tkanka tłuszczowa z wybranej części ciała i po odpowiednim przygotowaniu podawana w prącie. Efektem jest grubszy, a jednocześnie naturalnie wyglądający członek. Zabieg przeprowadzany jest w znieczuleniu miejscowym, na życzenie pacjenta możliwe jest zastosowanie sedacji. Ze względu na wykorzystanie autologicznego preparatu nie ma ryzyka wystąpienia reakcji alergicznej.

 

  • Wybielanie odbytu, moszny, penisa - zabieg wykonuje się z wykorzystaniem lasera CO2. Pozwala on na rozjaśnienie skóry w okolicach odbytu, moszny czy prącia, a dodatkowo na jej ujędrnienie i uzyskanie efektu odmłodzenia. To skuteczny sposób na usunięcie przebarwień, których powstanie ma podłoże nabyte lub genetyczne.