Zabiegi HI-TECH

Fala uderzeniowa - Remfat

REMFAT - Pozbądź się tłuszczu i cellulitu!

REMFAT jest urządzeniem dysponującym nową technologią skupionej fali uderzeniowej.

Tradycyjna radialna fala akustyczna (uderzeniowa) jest dobrze znanym i cenionym bodźcem na rynku medycyny estetycznej. Wykorzystuje ona drgania znacznej energii (falę mechaniczną) w rehabilitacji i medycynie estetycznej. 

REMFAT czyli Skupiona Fala Uderzeniowa jest nową technologią i następcą klasycznej radialnej fali uderzeniowej. Emitowana przez REMFAT fala drgań mechanicznych jest skupiana a nie rozpraszana. Zachodzi tu zjawisko interferencji fal co daje wielką różnicę i uzyskiwana efektywna energia w tkance jest kilkadziesiąt razy większa. Dzięki temu możliwości i skuteczność terapii jest bezkonkurencyjna.

Pierwsze efekty, można dostrzec już po pierwszym zabiegu. 

Wskazania do wykorzystania REMFAT w medycynie estetycznej to głównie:

  • Eliminacja  cellulitu- zabieg usuwa stwardnienia i zwłóknienia stanowiące defekt estetyczny w postaci nierówności. W tkankach rośnie ilość tkankowych czynników wzrostu co usprawnia układ naczyniowy i zapobiega powrotowi dolegliwości. Seria zabiegów obejmuje 5-10 spotkań jednak pierwsze efekty widać już po 3.
  • Usuwanie komórek tłuszczowych- drgania w miejscu skupienia mają na tyle dużą energię, że potrafią zniszczyć komórki tłuszczowe. Seria zabiegów obejmuje 5-10 spotkań jednak pierwsze efekty widać już po 3.

 

Wskazania do wykonania zabiegu REMFAT w rehabilitacji

  • Leczenie trudno gojących się ran- Fala akustyczna jest jednym z najskuteczniejszych zabiegów wspomagających leczenie ran. Dzięki niej rany goją się szybciej  nawet o 20-25%.
  • Usuwanie zrostów i nierówności po operacji odsysania tłuszczu- jeżeli za nierówności widoczne na skórze odpowiedzialne są nieprawidłowe zrosty i fibrotyzacje to nie ma lepszej technologii na ich usunięcie.

Fala uderzeniowa - Remfat - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Podbródek 100 PLN
2 Ramiona 200 PLN 300 PLN
3 Brzuch 200 PLN 500 PLN
4 Uda przód / tył 200 PLN 300 PLN
5 Pośladki 200 PLN 300 PLN
6 Inne rejony (1000 impulsów) 50 PLN