Zabiegi HI-TECH

PrimeX - modelowanie i ujędrnianie

PrimeX to nowoczesna platforma zabiegowa renomowanej marki Alma, służąca do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz znaczne napięcie skóry brzucha, talii, ud czy pośladków.

Urządzenie wykorzystuje zaawansowane możliwości połączenia działania fal radiowych i ultradźwięków. Wyposażone jest w 2 głowice, z których każda posiada odrębny zakres działania:

  • UltraWave wykorzystuje technologię ultradźwięków poprzecznych i posiada bardzo dużą płytkę aplikatora, dzięki czemu możliwe jest osiągnięcie szybkich efektów wymodelowania sylwetki poprzez ogrzewanie tkanek i celowanie w te najbardziej oporne komórki tłuszczowe. Głowica dodatkowo posiada funkcję podciśnienia, co znacznie poprawia kontakt ze skórą i zapewnia lepsze rozprowadzanie się fali w tkance, a tym samym wyraźniejsze efekty; 
  • UniBody łączy wysokoenergetyczną technologię radiofrekwencji UniPolar z obrotową głowicą masującą. Głowica zapewnia jednolite, głębokie ogrzewanie poszczególnych tkanek skóry – w tym także skóry właściwej, wpływając na przebudowę kolagenu. 

Działanie tych technologii dodatkowo wzmacniają rewolucyjne funkcje urządzenia, dzięki którym każdy zabieg gwarantuje doskonałe rezultaty. Pierwszą z nich jest charakterystyczny, stożkowaty kształt, który wzmacnia fale akustyczne, zmniejsza odbijanie fal ultradźwiękowych i nie posiada centralnego punktu gorącego. Ponadto ultradźwięki dostarczane są nie w sposób ciągły a w formie impulsów poprzez efekt mechaniczny, który wytwarza niewielkie fale uderzeniowe, tym samym zwiększając skuteczność zabiegu. Charakterystyka tkanki w obszarze zabiegowym oraz kontrola wydajności energetycznej umożliwia bieżącą optymalizację parametrów zabiegu, dostosowując ją do stanu skóry Pacjenta. Wszystko to przekłada się na dużą skuteczność prowadzonej kuracji, jak również zapewnia wysokie bezpieczeństwo, wpływając na komfort osób korzystających z tej formy modelowania swojej sylwetki.

PrimeX - modelowanie i ujędrnianie - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 1 zabieg (w zależności od obszaru) 1 200 PLN 1 600 PLN
2 Pakiet 5 zabiegów (w zależności od obszaru) 5 400 PLN 7 200 PLN