Zabiegi HI-TECH

Radiofrekwencja mikroigłowa VIRTUE RF

Virtue RF to nowoczesna platforma firmy ShenB, łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. Radiofrekwencja mikroigłowa to skuteczny, małoinwazyjny i szybki sposób na znaczną poprawę napięcia skóry, wyrównanie jej kolorytu oraz redukcję zmarszczek i blizn. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest więc skóra potrzebująca odmłodzenia, ujędrnienia, wyrównania struktury, wymagająca redukcji zarówno drobnych, jak i głębokich zmarszczek, blizn czy rozstępów.

Innowacyjne urządzenie pozwala na precyzyjną regulację głębokości igieł (od 0,1mm do 3,5mm), częstotliwości i intensywności działania, dzięki czemu istnieje możliwość dostosowania zabiegu indywidualnie do potrzeb każdej skóry. To bezpieczny i praktycznie bezbolesny zabieg, pozwalający uzyskać rezultat pięknej, jędrnej i gładkiej skóry bez okresu rekonwalescencji.

Zabieg radiofrekwencji mikroigłowej z użyciem Virtue RF polega na wprowadzeniu do skóry właściwej mikroigieł, które tworzą mikroskopijne kanały, stymulując do naturalnej produkcji kolagenu. Następnie urządzenie emituje w głąb skóry energię cieplną, wspomagającą ten proces, dzięki czemu skóra się napina i unosi. Całość trwa około 30 minut. Virtue RF to zabieg praktycznie bezbolesny, bowiem mikroigły wprowadzane są do skóry za pomocą precyzyjnego systemu RPD (Robotic Precision Delivery). Istnieje także możliwość dodatkowego znieczulenia skóry preparatem znieczulającym.

Pierwsze rezultaty zabiegu widoczne są bezpośrednio po jego wykonaniu – są one naturalne i co ważne, ulegają wzmożeniu wraz z upływem czasu. Po zakończeniu zabiegu skóra może być delikatnie zaczerwieniona, natomiast dzięki odpowiedniej pielęgnacji łagodzącej, szybko zyskuje napięcie i jest pełna blasku. Ostateczne efekty widoczne są po upływie 4-6 tygodni od zabiegu. W celu ich wzmocnienia zaleca się wykonanie serii 3-4 zabiegów w odstępie 4-6 tygodni oraz zabiegu przypominającego co 6 miesięcy.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 30 min
Znieczulenie miejscowe
Wymagane badania --------
Przeciwwskazania ciąża i okres karmienia, choroby nowotworowe, stany zapalne, uszkodzenia skóry

Radiofrekwencja mikroigłowa VIRTUE RF - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Blizny 800 PLN 1 200 PLN
2 Rozstępy 1 400 PLN 1 800 PLN
3 Resurfacing 1 300 PLN 3 500 PLN