Chirurgia plastyczna sylwetki

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo

Rewolucyjna metoda modelowania sylwetki

Współczesne kanony piękna to smukła i wyrzeźbiona sylwetka, do której dążą zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Dieta oraz odpowiednia aktywność fizyczna są podstawą do uzyskania wymarzonej figury, jednakże nawet pięknie ukształtowane mięśnie nie zawsze są widoczne pod warstwą powierzchniowego tłuszczu, który jest niezwykle trudny do pozbycia się. Wiemy, jak owa sytuacja może być demotywująca dla osoby, która regularnie dba o swoją formę, a nie może uzyskać zadowalających efektów. Dlatego mamy dla Ciebie coś wyjątkowego! Przedstawiamy rewolucyjną metodę odsysania tłuszczu Vaser Lipo. Dzięki niej z pewnością pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej, aby twoje mięśnie były w pełni widoczne przez jędrną i elastyczną skórę.

Modelowanie sylwetki metodą Vaser Lipo daje niesamowite możliwości! Odessany tłuszcz w 90% przypadków nadaje się do ponownego wszczepienia — istnieje możliwość wymodelowania innych partii ciała: twarzy, biustu lub pośladków. Dodatkową korzyścią płynącą z zabiegu jest znaczne ujędrnienie skóry (nie jest to efekt, który można osiągnąć przy tradycyjnych metodach liposukcji).

Pacjent otrzymuje miejscowe znieczulenie tkanki tłuszczowej, w którą wprowadzany jest aparat wytwarzający specjalnie dobrane częstotliwości. Tkanka tłuszczowa odłącza się od reszty tkanek, zamieniając się w emulsję — łączy się z płynami nasiękowymi. Substancję można w łatwy sposób usunąć za pomocą cienkiej kaniuli oraz masażu. Mała inwazyjność zabiegu sprawia, że proces gojenia przebiega sprawnie. Skóra samoistnie się wygładza, zyskując pożądaną gładkość.

Zaprezentowana metoda liposukcji ultradźwiękowej w odróżnieniu od liposukcji tradycyjnej jest zabiegiem niemal bezbolesnym — o małej możliwości wystąpienia powikłań. Ponadto zabieg gwarantuje znacznie szybszy powrót do codziennej aktywności.

Należy pamiętać, że liposukcja ultradźwiękowa nie służy zmniejszeniu masy ciała pacjenta, jak również nie jest to zabieg, który leczy nadwagę. Głównym zadaniem liposukcji ultradźwiękowej Vaser Lipo jest usunięcie tkanki tłuszczowej ze wszystkich problematycznych obszarów ciała w precyzyjny i bezpieczny sposób.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu około 2-5 godzin
Wymagane badania grupa krwi, morfologia, wskaźniki krzepnięcia (APTT i INR), kreatynina, poziom glukozy, elektrolity (Na, K), badanie ogólne moczu, szczepienie p/WZW B, Bilirubina, ALAT, ASPAT
Znieczulenie miejscowe, dożylne lub ogólne
Pobyt w klinice 1 doba
Rekonwalescencja około 14 dni
Zdjęcie szwów w 7-8 dobie (jeżeli są zakładane)
Zmiana opatrunków w drugiej dobie (kąpiel) oraz przy zdjęciu szwów
Przeciwwskazania skazy naczyniowe, zaburzenia krzepliwości, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, nieuregulowana cukrzyca, infekcja ropna skóry i śluzówek, ciąża, niewydolność wątroby
Zalecenia przed zabiegiem Zalecenie przedzabiegowe.pdf

Liposukcja ultradźwiękowa Vaser Lipo - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Liposukcja brzucha 11 000 PLN 13 000 PLN
2 Liposukcja bioder 9 000 PLN 10 000 PLN
3 Liposukcja ud 10 000 PLN 12 000 PLN
4 Liposukcja pośladków 9 000 PLN 11 000 PLN
5 Liposukcja kolan 6 000 PLN 7 000 PLN
6 Liposukcja łydek 9 000 PLN 11 000 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności