Kosmetologia

I PEEL Lightening Lift Forte

I peel lightening lift forte, czyli sposób na zmniejszenie widoczności przebarwień

I peel lightening lift forte to nowoczesny, dobrze opracowany preparat, stosowany w walce z uporczywymi przebarwieniami i zaburzeniami pigmentacji. Zabieg z jego wykorzystaniem poleca się osobom z nierównym kolorytem skóry, między innymi ze zmianami po słonecznymi, chemicznymi, mechanicznymi, po trądziku, oraz o podłożu genetycznym. Można go stosować niezależnie od rodzaju cery. Ten preparat jest połączeniem składników naturalnych z silnie działającymi substancjami aktywnymi zapewniającymi ujednolicenie kolorytu skóry.

Skład preparatu I peel lightening lift forte

W skład peelingu wchodzi 50-procentowy roztwór kwasu mlekowego, komórki macierzyste, wyciąg z undarii pierzastodzielnej i jeżówki wąskolistnej oraz inne substancje rozjaśniające, które przeciwdziałają nadmiernemu procesowi melanogenezy, czyli wytwarzaniu zbyt dużej ilości barwnika. Zastosowanie kwasu mlekowego powoduje nie tylko rozjaśnienie przebarwień, lecz również złuszczenie martwego naskórka oraz wyrównanie poziomu pH skóry. Ta substancja ma również silne działanie przeciwzmarszczkowe i odmładzające, nawilża głębokie warstwy skóry i chroni ją przed utratą wody. Komórki macierzyste zabezpieczają naskórek przed działaniem słońca oraz stymulują wytwarzanie kolagenu. Wyciąg z undarii pierzastodzielnej wykazuje działanie kojące i nawilżające oraz wspomaga odbudowę naskórka. Esencja z jeżówki wąskolistnej ma zastosowanie antybakteryjne, jak i przyspiesza regenerację skóry. Dzięki połączeniu kwasów AHA ze składnikami naturalnymi preparat gwarantuje wyrównanie kolorytu i odświeżenie cery.

Metoda na pozbycie się przebarwień słonecznych

Jasna cera ma tendencje do przebarwiania się pod wpływem działania mocnych promieni słonecznych. Komórki produkujące melaninę zaczynają niewłaściwie funkcjonować i przez to pojawiają się plamki na skórze. Niestety twarz jest najbardziej narażona na takie zmiany. Jedną z najskuteczniejszych metod leczenia zmian wywołanych nadmiernym wystawianiem skóry na promieniowanie UV jest zastosowanie odpowiedniego kwasu, preparat I peel lightening lift forte idealnie nadaje się do tego celu.

Jak zredukować zmiany potrądzikowe?

Peeling skutecznie działa również na ślady po umiarkowanej, jak i zaawansowanej formie trądziku. Skutecznie rozjaśnia przebarwienia i nadaje skórze zdrowy odcień. Wszelkie zmiany kolorytu skóry, nawet pochodzenia mechanicznego bądź chemicznego, stają się mniej widoczne albo całkowicie znikają po zastosowaniu preparatu.

Zabieg zaleca się wykonać od jesieni do wczesnej wiosny, ponieważ po zastosowaniu preparatu należy unikać wystawiania skóry na ostre promieniowanie słoneczne. Po zastosowaniu preparatu skórę należy chronić kremem z filtrem SPF 50.

 

I PEEL Lightening Lift Forte - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 I PEEL lightening lift forte 450 PLN 950 PLN