Chirurgia plastyczna sylwetki

Argo Plasma

Nowoczesne rozwiązania w chirurgii plastycznej

Plazma argonowa już od wielu lat jest wykorzystywana w różnych dziedzinach medycyny. Udoskonalenie tej technologii pozwoliło na opracowanie nowoczesnych zabiegów, także w zakresie chirurgii plastycznej, które wpływają na poprawę napięcia oraz jędrności skóry. Gwarantują one bardzo dobre rezultaty i są skuteczne, a do tego w pełni bezpieczne dla pacjentów.

Argon jest obojętnym biologicznie gazem szlachetnym i nie ma negatywnego wpływu na zdrowie. Ze względu na swoje właściwości, może utrzymywać stabilność temperaturową. Zabiegi z wykorzystaniem plazmy argonowej przebiegają w bezpieczny oraz kontrolowany sposób, dzięki nim możliwe jest pozbycie się nadmiaru wiotkiej skóry. Podczas ich przeprowadzania dochodzi do silnego obkurczenia starych, rozciągniętych włókien kolagenowych, stymulowana jest również produkcja nowego kolagenu. Zastosowanie plazmy argonowej pozwala na zmniejszenie do minimum ryzyka karbonizacji w czasie koagulacji tkanek miękkich.

Podczas zabiegu używany jest nowoczesny generator Argo Plasma, który łączy właściwości plazmy argonowej z energią fal radiowych. Wykorzystanie tej technologii daje możliwość selektywnego obkurczania włókien kolagenowych, jako tkanki o najmniejszej oporności, wszystkie pozostałe struktury pozostają nienaruszone. Ze względu na właściwości argonu obszar ciała poddawany zabiegowi jest skutecznie chłodzony i nie ma potrzeby kontrolowania temperatury naskórka. Argo Plasma to urządzenie umożliwiające zachowanie pełnej precyzji i zagwarantowanie pacjentom bezpieczeństwa.

Jedną z najważniejszych zalet technologii plazmy argonowej jest uzyskanie długotrwałego i spektakularnego efektu po zabiegu. Nadmiar wiotkiej skóry przestaje być problemem, co pozwala na odzyskanie pewności siebie i pozbycie się kompleksów. Regeneracja uszkodzonych tkanek przebiega szybko, dlatego okres rekonwalescencji pozabiegowej nie jest długi. Co więcej, w trakcie przeprowadzania zabiegu pacjent nie powinien odczuwać dolegliwości bólowych.

Technologia plazmy argonowej jest uznawana za przełom w dziedzinie chirurgii plastycznej. To jeden ze skuteczniejszych sposobów na pozbycie się nadmiaru oraz wiotkości skóry po operacjach bariatrycznych, zabiegach liposukcji, ciąży czy utracie masy ciała. Argo Plasma szybko poprawia napięcie skóry, obkurczony zostaje też jej nadmiar, dlatego zbędne stają się męczące ćwiczenia czy inne, mniej komfortowe zabiegi ujędrniające. Plazmę argonową w chirurgii plastycznej można wykorzystać do poprawy wyglądu takich części ciała jak ramiona, brzuch czy podbródek. Pierwsze efekty można zauważyć zaraz po wykonaniu zabiegu, a ostateczny rezultat staje się widoczny po upływie kilku tygodni. Co istotne, Argo Plasma nie wiąże się z ryzykiem uszkodzenia skóry. 

 

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 60 - 90min
Wymagane badania grupa krwi, morfologia, wskaźniki krzepnięcia (APTT i INR), kreatynina, poziom glukozy, elektrolity (Na, K), badanie ogólne moczu, szczepienie p/WZW B, EKG
Znieczulenie sedacja
Rekonwalescencja brak
Pobyt w klinice 1 doba
Przeciwwskazania skazy naczyniowe, zaburzenia krzepliwości, nieuregulowane nadciśnienie tętnicze, nieuregulowana cukrzyca, infekcja ropna skóry i śluzówek, ciąża
Zalecenia przed zabiegiem Zalecenie przedzabiegowe.pdf

Argo Plasma - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Argo Plasma - 1 okolica 6 000 PLN
2 Argo Plasma - każda następna okolica 4 000 PLN