Kosmetologia

Perfect Peel

Popraw wygląd swojej skóry

Perfect Peel jest nowoczesnym, bezpiecznym i skutecznym, średniogłębokim peelingiem przeznaczonym do wszystkich rodzajów skóry. Synergistyczne połączenie niezwykle skutecznych składników w jednym peelingu umożliwia uzyskanie doskonałych rezultatów i zapewnia bezpieczeństwo stosowania.
Perfect Derma Peel jest jedynym peelingiem zawierającym glutation – niezwykle silny antyoksydant, który nie tylko rozjaśnia i rozświetla skórę, ale także spowalnia proces starzenia i chroni skórę przed działaniem wolnych rodników.
The Perfect Peel nadaje się do skóry w okolicach twarzy, oczu, piersi, dekoltu, dłoni, ramion i pleców. Zalecany jest do:
 • uzyskania poprawy kolorytu i faktury skóry,
 • zmniejszenia i/lub całkowitej eliminacji przebarwień, zarówno posłonecznych jak i melasmy,
 • poprawy wyglądu skóry trądzikowej przez zmniejszenie blizn potrądzikowych oraz widoczności porów,
 • odmłodzenia i napięcia skóry poprzez stymulację produkcji kolagenu.

 

Główne składniki

 • Glutation (GSH) – „Mistrz” wśród antyoksydantów. Ma ogromne znaczenie dla ochrony skóry przed wolnymi rodnikami, powstałymi w wyniku działania promieni UV. Bierze udział w procesach oddychania komórkowego.
 • Kwas kojowy – ma działanie rozjaśniające i usuwające przebarwienia.
 • TCA – wykazuje działanie złuszczające oraz stymuluje produkcję kolagenu odbudowującego skórę.
 • Kwas salicylowy – ma silne działanie przeciwzapalne jak również cechuje się dobrą penetracją do gruczołów łojowych, dlatego jest on szczególnie skuteczny w przypadku skóry trądzikowej.
 • Fenol – zwalcza wolne rodniki, powoduje złuszczenie skóry i działa przeciwbólowo.
 • Witamina C – jest również antyoksydantem, dodatkowo rozjaśnia skórę oraz hamuje melanogenezę. Jest też niezbędnym składnikiem w procesie tworzenia kolagenu.
 • Kwas retinowy (pochodna witaminy A) – wspomaga produkcję kolagenu i elastyny, hamuje meloanogenezę, pobudza pracę komórek skóry.

 

Sposób działania

Aby zapewnić spektakularne efekty, zabieg składa się z dwóch etapów. Pierwszy etap to zabieg w gabinecie lekarskim, w drugim pacjent stosuje specjalny system leczniczo - pielęgnacyjny w domu. Już po tygodniu skóra jest rozświetlona, odświeżona, odmłodzona.
 

Dodatkowo

Perfect Derma Plus Booster to skuteczne wzmocnienie peelingu w leczeniu takich zmian skórnych jak przebarwienia, blizny, melasma, trądzik, rogowacenie, uszkodzenia skóry wywołane słońcem. Szczególnie polecany dla skóry grubej i ze skłonnością do przetłuszczania się. Perfect Derma Plus Booster nie nadaje się dla wrażliwej skóry. Może być stosowany na twarz i ciało.
 
Perfect Derma Clear Acne Booster to jedyny peeling zawierający nadtlenek benzoilu, który stosowany jest jako skuteczny składnik środków przeciwtrądzikowych. Wykazuje silne właściwości utleniające, działa przeciwbakteryjnie i keratolitycznie, pobudza procesy ziarnowania i syntezę kolagenu. Działanie przeciwbakteryjne polega na uwolnieniu z cząsteczki nadtlenku benzoilu aktywnego tlenu, który hamuje rozwój bakterii beztlenowych. Nadtlenek benzoilu poprzez działanie przeciwbakteryjne i keratolityczne zmniejsza liczbę zaskórników i powoduje ustępowanie zapalnych wykwitów.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 45 min
Przeciwwskazania ciąża, karmienie piersią, alergia na którykolwiek ze składników preparatu oraz na aspirynę, stosowanie izotretynoiny w ciągu ostatnich 4 miesięcy, uszkodzenia skóry, oparzenia słoneczne, infekcje, aktywna opryszczka, niedawno wykonany zabieg elektrolizy lub złuszczania chemicznego, chemio lub/i radioterapia, choroby autoimmunologiczne lub obniżona odporność

Perfect Peel - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Twarz + szyja 1 200 PLN
2 Dekolt 1 200 PLN
3 Booster 200 PLN