Laseroterapia

Laser Stellar M22™

Stellar M22™ to nowoczesna i wielozadaniowa platforma laserowa marki Lumenis, która pozwala skutecznie zniwelować bądź zredukować ponad 30 problemów skórnych. Wykorzystywane są do tego dedykowane urządzeniu głowice, z których każdą charakteryzuje inna technologia działania:

  • Stellar IPL - głowica z przeznaczeniem do laseroterapii, dzięki światłu IPL doskonale sprawdza się w zabiegach fotoodmładzania oraz depilacji. Dzięki 9 specjalnym filtrom ExpertFilters o różnych długościach możliwe jest oddziaływanie na ponad 20 schorzeń skóry.
  • ResurFX™ – to nieablacyjny laser frakcyjny o długości 1565nm, z przeznaczeniem do zabiegów odmładzających, zapewniający maksymalną precyzję, dzięki możliwym ustawieniom kształtu, rozmiaru i gęstości emitowanego impulsu.

Laser Stellar M22™ to specjalistyczne narzędzie, które doskonale sprawdza się w resurfacingu skóry, a więc zabiegach odmładzających i poprawiających kondycję skóry, redukujących drobne zmarszczki i rozstępy. Służy ono również do redukcji blizn, zarówno pourazowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych, jak i po przebytym trądziku. Urządzenie świetnie radzi sobie z usuwaniem przebarwień. Ponadto poprawia ono jędrność i gęstość skóry sprawiając, że jest ona bardziej promienna i zdrowsza.

Photofabulous – promienna i pełna blasku skóra


Przy użyciu innowacyjnego lasera Stellar M22™ możliwe jest wykonanie zabiegu Photofabulous, dedykowanego osobom wymagającym kompleksowej poprawy wyglądu skóry twarzy, szyi i dekoltu. Jest to dwuetapowa procedura, podczas której wykorzystuje się zoptymalizowane światło IPL, usuwające ze skóry niepożądane przebarwienia i zmiany naczyniowe oraz laser frakcyjny, nieablacyjny ResurFX™, poprawiający strukturę skóry, stymulujący produkcję nowych włókien kolagenowych i elastynowych w głębszych jej warstwach, redukujący zmarszczki i ewentualne blizny potrądzikowe.

Takie łączenie procedur pozwala na osiągnięcie spektakularnych efektów w postaci zdrowej, pięknej skóry, a to wszystko w maksymalnie krótkim czasie. Efekt nieskazitelnie pięknej, gładkiej skóry o prawidłowym kolorycie możliwy jest już po pierwszym zabiegu. W zależności od problemu, którego zabieg dotyczy, całość trwa jedynie 15-30 minut. Jest on bezbolesny, bezpieczny, zaś w jego rezultacie następuje stopniowa poprawa jakości skóry – zamknięcie naczyń jest natychmiastowe, natomiast rozjaśnienie przebarwień i przebudowa skóry trwa od miesiąca do trzech miesięcy. W celu osiągnięcia maksimum satysfakcji zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów w odstępach co 4 tygodnie.

Odmłodzenie skóry, pozbycie się drobnych zmarszczek, redukcja przebarwień, blizn, rumienia i rozszerzonych naczyń krwionośnych oraz wyrównanie struktury i kolorytu skóry to efekty, które można uzyskać w zabiegu Photofabulous. Przeciwskazaniem do jego wykonania jest natomiast ciąża, karmienie piersią, nowotwory, infekcje wirusowe i bakteryjne, choroby przewlekłe, przyjmowanie preparatów światłouczulających, retinoidy, świeże zabiegi inwazyjne wykonywane w obrębie twarzy.

ResurFX™ – efektywne, laserowe odmładzanie skóry

Kolejnym zabiegiem wykonywanym za pomocą nowoczesnego sprzętu Stellar M22™ jest ResurFX™. Zabieg ten pozwala osiągnąć spektakularne rezultaty w postaci odmłodzenie skóry twarzy i ciała, poprzez niwelację wczesnych oznak starzenia, redukcję zmarszczek, blizn i rozstępów, poprawę jędrności i gęstości oraz przywrócenie skórze dawnego blasku.

ResurFX™ to laser frakcyjny, nieablacyjny o długości 1565nm. Emitowane podczas zabiegu mikrowiązki ogrzewają głębsze warstwy skóry, stymulując ją do produkcji nowych włókien kolagenowych i elastyny. Głowica ta jest urządzeniem o wysokiej mocy, jednak dzięki zaawansowanemu skanerowi z systemem zintegrowanego chłodzenia, wiązki lasera dostarcza w sposób niezwykle precyzyjny, zapewniając maksymalny komfort i bezpieczeństwo.

Resurfacing laserem frakcyjnym ResurFX™ przeprowadzany jest po znieczuleniu specjalnym preparatem znieczulającym. Głowica lasera przykładana jest do skóry, po czym tworzona jest ściśle uporządkowana i kontrolowana sieć mikrouszkodzeń, których celem jest zapoczątkowanie w skórze naturalnych procesów regeneracyjnych. Cały zabieg, w zależności od wybranego obszaru zabiegowego trwa około 15-30 minut. Bezpośrednio po nim można odczuwać lekkie ciepło i pieczenie, które szybko ustępuje Skóra w miejscu działania lasera jest zaczerwieniona i nieco opuchnięta i stan ten utrzymuje się przez około 3 dni. Całkowite złuszczanie naskórka i gojenie się skóry trwa kilka dni, zaś ostateczne efekty są widoczne po upływie 3 miesięcy. Zaleca się wykonanie zabiegu w serii 3-5 powtórzeń w odstępie 4-5 tygodni.

Zabieg może być wykonywany u osób w każdym wieku, bez względu na rodzaj skóry. Przeciwskazaniem do jego zastosowania jest ciąża i karmienie piersią, aktywna infekcja, choroba wirusowa, bakteryjna lub grzybicza, stan zapalny skóry, nowotwór, leki fotouczulające.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 15-30 min (w zależności od powierzchni)
Wymagane badania --------
Znieczulenie Miejscowe (znieczulenie stosowane tylko przy zabiegu głowicą ResurFX™)
Przeciwwskazania ciąża i karmienie piersią, aktywna infekcja, choroba wirusowa, bakteryjna lub grzybicza, stan zapalny skóry, nowotwór, leki fotouczulające, stosowanie retinoidów

Laser Stellar M22™ - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Stellar M22™ Zabieg Photofabulous 1 500 PLN 3 200 PLN
2 Stellar M22™ IPL Rumień/Przebarwienia/Fotoodmładzanie 900 PLN 1 600 PLN
3 Stellar M22™ ResurFX™ Laser frakcyjny nieablacyjny 1 000 PLN 2 500 PLN
4 Stellar M22™ IPL Epilacja 250 PLN / okolica 600 PLN / okolica