Medycyna estetyczna

Leczenie wypadania włosów - Regenera Activa

Umów się na e-konsultację

+48 22 654 90 60

konstancin@drszczyt.pl

Odzyskaj bujną fryzurę

Łysienie androgenowe należy do jednej z najczęstszych przyczyn utraty włosów. Dotyczy zarówno mężczyzn, jak i kobiet i jest związane ze zwiększoną wrażliwością mieszków włosowych na męskie hormony – androgeny.  Dotyczy około 70% mężczyzn i 40% kobiet w pewnym okresie ich życia.

REGENERA ACTIVA jest specjalnie zaprojektowanym systemem wykorzystującym autologiczny przeszczep komórek. Poprzez skalibrowany proces mechaniczny oraz filtrację pozwala uzyskać wysoką koncentrację tzw komórek progenitorowych (prekursorowych), zdolnych do regeneracji tkanek.

Podczas zabiegu pobiera się od jednego do trzech wycinków skóry o średnicy 2,5 mm. Miejscem pobrania jest okolica karku, na linii włosów. Jest to obszar, który jest najmniej podatny na łysienie androgenowe. Proces jest bezbolesny, ponieważ miejsce pobrania jest znieczulone za pomocą lidokainy.

Pobrane wycinki umieszcza się w urządzeniu, które przygotowuje zawiesinę komórek. Sporządzony preparat wstrzykuje się w skórę owłosioną za pomocą igły.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu ok. 30-60 minut
Wymagane badania -
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice -
Rekonwalescencja -
Przeciwwskazania uczulenie na lidokainę zawartą w preparacie do miejscowego znieczulenia skóry, zaburzenia krzepliwości lub przyjmowanie leków rozrzedzających krew (np. Aspiryna, Sintrom, itp.)

Leczenie wypadania włosów - Regenera Activa - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Regenera Activa 6 000 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności