Medycyna estetyczna

Pelleve

Umów się na e-konsultację

+48 22 654 90 60

konstancin@drszczyt.pl

Lifting bez skalpela

Zabieg Pellevé™ jest jedną z najnowocześniejszych niechirurgicznych technik pomagających utrzymać młody wygląd skóry. Możesz go stosować na już widoczne oznaki starzenia (jak zmarszczki czy zwiotczenie skóry) lub profilaktycznie, aby dłużej cieszyć się młodym wyglądem. Zabieg jest bezbolesny i nieinwazyjny, nie wymagający rekonwalescencji, a co najbardziej ekscytujące, w miarę upływu czasu jego efekt potęguje się zamiast słabnąć.

Pelleve™ to opatentowany amerykański system oparty na zastosowaniu energii fal radiowych, tzw. radiofrekwencji (RF). Ta zaawansowana technologia działa dwufazowo. Zamrażający żel (tzw. Cool-Gel) chłodzi powierzchnię skóry, podczas gdy energia fal radiowych delikatnie ogrzewa i modyfikuje tkanki miękkie znajdujące się pod skórą. Powoduje to kurczenie się i napinanie włókien kolagenowych.
Zabieg jest krótki, bezpieczny i bezbolesny, a przy tym nieinwazyjny. Dlatego już bezpośrednio po nim możesz wrócić do codziennych zajęć. Miejscowe, niewielkie zaczerwienienie widoczne jest zwykle przez niespełna godzinę, a nigdy dłużej niż dobę.

Pełny efekt w postaci wyraźnego odmłodzenia skóry (poprawa napięcia, elastyczność, wygładzenie zmarszczek) ujawnia się stopniowo przez kilka kolejnych miesięcy i utrzymuje się od 1 do 2 lat.
W odróżnieniu od laserów, których używania nie zaleca się w sezonie letnim, zabiegom Pellevé™ można poddawać się przez cały rok.

 

Wskazania

obwisły podbródek

fałdy nosowo-wargowe

zmarszczki wokół ust

zmarszczki lub fałdy pomiędzy brwiami

nadmiar skóry na górnej powiece

“kurze łapki”

zmęczony, smutny wyraz twarzy

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu ok. 120 minut
Wymagane badania --------
Pobyt w klinice --------
Rekonwalescencja wyjście od razu po zabiegu
Zdjęcie szwów --------
Zmiana opatrunków --------
Dressing change --------
Przeciwwskazania uszkodzenia skóry, choroby tarczycy w stanie ostrym, nadczynność tarczycy, neuralgie, choroba sudecka (zanik plamisty), zaburzenia krążenia obwodowego, zapalenie żył, nowotwory, miesiączka, ciąża, zaćma, zaburzenia czucia, psychozy, maniakalna depresja, zarostowe zapalenie tętnic, obecność ciał metalowych, elektroniczne implanty (rozrusznik), gruźlica, choroba wrzodowa

Pelleve - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Pellevé - zabiegi na twarz 600 PLN 2 000 PLN
2 Pellevé - szyja 800 PLN 1 000 PLN
3 Pellevé - dekolt 1 000 PLN 2 000 PLN
4 Pellevé - ramiona 2 000 PLN 2 500 PLN
5 Pellevé - brzuch 2 000 PLN 2 500 PLN
6 Pellevé - pośladki 2 000 PLN 2 500 PLN
7 Pellevé - uda 2 000 PLN 2 500 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności