Medycyna estetyczna

Wypełniacze Sculptra

Młodzieńczy wygląd na dłużej

Kolagen to niezwykle ważny składnik naszej skóry. Jako główne białko tkanki łącznej ma bardzo wysoką odporność na rozciąganie i jest odpowiedzialny za jej elastyczność. Jego stopniowa utrata w miarę upływu lat powoduje natomiast wiotczenie skóry i powstawanie zmarszczek. Dlatego w pewnym wieku warto pomyśleć o wsparciu produkcji tego naturalnego budulca.

Takim wsparciem jest właśnie złożony z kwasu polimlekowego preparat Sculptra. Pobudzając produkcję naturalnego kolagenu w skórze pozwala wygładzić istniejące bruzdy i zmarszczki, a także przywrócić utraconą objętość skóry, zapewniając tym samym wypełnienie konturów twarzy i ogólny efekt odmłodzenia.

Zabieg polega na ostrzyknięciu skóry preparatem Sculptra. Aby zapewnić jak najlepsze rozprowadzenie produktu, należy przez kilka dni po zabiegu masować poddaną mu partię ciała.
Już po 2-3 zabiegach, wykonanych w 4-6-tygodniowych odstępach widoczna jest stopniowa, lecz zauważalna poprawa stanu skóry, która zyskuje młodzieńczy wygląd. Efekt jest bardzo naturalny i długotrwały – utrzymuje się około 2 lat.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu około 60 minut (zaleca się powtórzenie zabiegu po 6 tygodniach)
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja --------
Zdjęcie szwów --------
Zmiana opatrunków --------
Przeciwwskazania ciąża i karmienie, czynna infekcja, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze, choroby nowotworowe w trakcie leczenia, przyjmowanie doustnych leków rozrzedzających krew, alergia na którykolwiek ze składników preparatu, skłonność do tworzenia się bliznowców (kleoidów) i blizn przerosłych, zakażenie lub stan zapalny skóry

Wypełniacze Sculptra - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Sculptra - 1 fiolka 2 000 PLN