Urologia estetyczna

Wybielanie moszny

Wybielanie moszny

Podczas zabiegu wybielania okolic intymnych wykorzystuje się sprawdzone i bezpieczne narzędzie, a mianowicie laser frakcyjny CO2.

Jak wygląda zabieg wybielania moszny?

Zabieg wybielania moszny z użyciem lasera poprzedza dezynfekcja okolic intymnych oraz znieczulenie miejscowe - za pomocą preparatu znieczulającego - skóry moszny. Następnie promień lasera nakierowywany jest na ciemniejsze miejsca, przez co pod wpływem ciepła wiązki laserowej dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, skutkujących wzmożonymi procesami regeneracji. Efektem zabiegu jest rewitalizacja oraz wyraźne rozjaśnienie koloru skóry moszny. Zabieg trwa około 30 minut. Pacjent może odczuwać delikatny dyskomfort i ciepło. Pierwsze efekty widoczne są natychmiastowo, zaś w celu uzyskania lepszych rezultatów najlepiej wykonać serię 2-3 zabiegów w odstępach 4-6 tygodni. Ostateczny efekt widoczny jest po upływie około 6 tygodni po zakończeniu terapii. Rezultaty utrzymują się przez okres 1-2 lat.

Jak przygotować się do zabiegu wybielania moszny?

Laserowe wybielanie odbytu nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Poprzedza je konsultacja specjalistyczna, na której następuje kwalifikacja do zabiegu. Przed zabiegiem zalecana jest jedynie dokładna depilacja owłosienia.

Co zrobić po zabiegu wybielania moszny?

Okres rekonwalescencji po zabiegu wybielania trwa około 7 dni. W tym czasie nie należy używać szorstkich ręczników oraz preparatów podrażniających skórę, ograniczyć aktywność fizyczną, zrezygnować z gorących kąpieli oraz wizyt w saunie. Ważne, by odpowiednio dbać o higienę miejsc intymnych oraz nie dotykać strupków, które wytworzą się po kilku dniach od zabiegu. Ponadto należy zrezygnować z kontaktów seksualnych. Miejsce potraktowane laserem wymaga częstego stosowania kremu regenerująco-łagodzącego. Można również skorzystać z okładów chłodzących.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu około 30 min
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja około 7 dni
Przeciwwskazania stan zapalny skóry, infekcja, choroby nowotworowe, nieuregulowana cukrzyca, łuszczyca, bielactwo, nadwrażliwość na światło lasera.

Wybielanie moszny - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Wybielanie moszny 2 000 PLN