Andrologia

Leczenie zaburzeń erekcji

Problemy z erekcją dotyczą wielu mężczyzn i często są powodem złego samopoczucia, braku samoakceptacji i mają bezpośredni wpływ na współżycie. Zaburzenie erekcji, a więc niezdolność do uzyskania czy utrzymania wzwodu, występuje u mężczyzn w średnim i starszym wieku i pogłębia się z upływem czasu. Na szczęście istnieją skuteczne metody leczenia tego uciążliwego schorzenia, przy czym największą skutecznością cieszy się leczenie chirurgiczne. Leczenie operacyjne dzieli się na chirurgię naczyniową, a więc zabiegi w obrębie naczyń tętniczych i chirurgiczne leczenie dysfunkcji mechanizmu żylno-okluzyjnego oraz zabiegi wszczepienia protez prącia. W tym drugim rozwiązaniu stosuje się implant prącia półsztywny, implant prącia hydrauliczny bądź implant prącia hydrauliczny LGX.

Implant prącia półsztywny

Półsztywna proteza prącia to rozwiązanie dedykowane mężczyznom, którzy cierpią na skrajne zaburzenia erekcji, nie poddające się leczeniu farmakologicznemu ani zachowawczemu. Półsztywny implant prącia to implant zbudowany z utwardzonego rdzenia i otaczającego go silikonu. Implant umieszczany jest w świetle ciał jamistych, dzięki czemu członek zyskuje lepszą sztywność do penetracji. Prostota użycia i nieskomplikowana budowa umożliwia łatwą obsługę implantu oraz niskie ryzyko jego uszkodzenia i wymiany. Pacjent zachowuje wszystkie doznania i przyjemność ze zbliżenia, łącznie z orgazmem i wytryskiem.  

Implant prącia hydrauliczny  

Implant hydrauliczny prącia to nowoczesne i skuteczne rozwiązanie w leczeniu impotencji. Pozwala na zachowanie naturalnego wyglądu penisa w stanie spoczynku, jednocześnie zapewniając wysoką sztywność i satysfakcję w trakcie zbliżenia. Implant gwarantuje pełną funkcjonalność narządu, komfort, dyskrecję oraz niezawodność przez okres ok. 10-15 lat. Wymaga sprawności manualnej pacjenta, aby obsłużyć pompę implantu. Implant hydrauliczny zapewnia pełną gamę doznań i przyjemności, włącznie z orgazmem i ejakulacją.

Implant prącia hydrauliczny LGX

Implant prącia hydrauliczny LGX to nowoczesny, trzyczęściowy implant prącia z cylindrami, które zwiększają zarówno obwód, jak i długość penisa. Dzięki systematycznej inflacji implantu mężczyzna może wydłużyć długość ciał jamistych prącia aż o 20-25%! Jest to najbezpieczniejsza dla penisa metoda wydłużenia jego długości i szerokości. Ten rodzaj implantu zapewnia naturalnie wyglądającą erekcję, umożliwiając powrót prącia do stanu spoczynku i doskonałą dyskrecję, a także zachowuje wszystkie doznania w trakcie zbliżenia.

Leczenie zaburzeń erekcji - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Implant prącia półsztywny 20 000 PLN
2 Implant prącia hydrauliczny 50 000 PLN
3 Implant prącia hydrauliczny LGX 55 000 PLN