Andrologia

Operacja powrózków nasiennych

Żylaki powrózka nasiennego to przypadłość charakteryzująca się skręceniem żył splotu wiciowatego, mającego swój początek w żyłach umiejscowionych w mosznie. Występują w postaci miękkich guzków o różnych rozmiarach, powodują uciążliwe dolegliwości bólowe i często stają się przyczyną bezpłodności. Na szczęście - podobnie jak w przypadku żylaków występujących w innych obszarach ciała człowieka- możliwe jest ich skuteczne leczenie, dzięki czemu ustępuje ból i poprawiają się wyniki badań nasienia, co stwarza szanse poczęcia dziecka.

Mikrochirurgiczna operacja żylaków powrózka nasiennego

Mikrochirurgiczna metoda to najskuteczniejszy sposób leczenia żylaków powrozka nasiennego. Zabieg polega na wydzieleniu powiększonych żył jądrowych, a następnie ich podwiązanie lub klipsowanie. Wykonuje się go poprzez niewielkie nacięcie w pachwinie, wykorzystując specjalistyczny mikroskop operacyjny, pozwalający na niezwykłą precyzję.

Operacja powrózków nasiennych - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Mikrochirurgiczna operacja żylaków powrózka nasiennego 10 000 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności