Laseroterapia

  • Stellar M22™ 

To nowoczesna i wielozadaniowa platforma laserowa marki Lumenis, która pozwala skutecznie zniwelować bądź zredukować ponad 30 problemów skórnych. Jest specjalistycznym narzędziem, które doskonale sprawdza się w resurfacingu skóry, a więc zabiegach odmładzających i poprawiających kondycję skóry, redukujących drobne zmarszczki i rozstępy. Służy ono również do redukcji blizn, zarówno pourazowych, pooparzeniowych, pooperacyjnych, jak i po przebytym trądziku. Ponadto poprawia jędrność i gęstość skóry sprawiając, że jest ona bardziej promienna i zdrowsza.

  • Laser frakcyjny CO2 (LUTRONIC, ALMA)

Pozwala na odmłodzenie skóry, redukcję różnego rodzaju blizn, wyrównanie kolorytu cery oraz usunięcie przebarwień. Podczas zabiegu wykorzystuje się nowoczesne lasery ablacyjne, emitujące wiele mikroskopijnych wiązek, które wywołują efekt termiczny i zapoczątkowują proces regeneracji.

  • Alma Harmony XL Pro iPixel

Laser iPixel jest wykorzystywany do resurfacingu, który pozwala skutecznie pozbyć się zmarszczek, wyrównać koloryt cery i usunąć blizny potrądzikowe. Zabieg z jego użyciem jest polecany osobom mającym wiotką skórę i problemy z rozszerzonymi porami. iPixel to laser erbowo-yagowy, którego długość fali wynosi 2940 nm. Urządzenie emituje wiele mikroskopijnych wiązek wywołujących efekt termiczny. Tworzą one na skórze mikrouszkodzenia (nie są one widoczne gołym okiem), co determinuje organizm do tworzenia nowej, a tym samym lepszej tkanki. Po zabiegu naskórek ulega złuszczaniu, a włókna kolagenowe są odpowiednio stymulowane i dochodzi do ich odbudowy.

  • Alma Harmony Clear Lift

Clear Lift to laser neodymowo-yagowy o długości fali 1064/532 nm. Jest to sprzęt typu Q Switch o działaniu frakcyjnym nieablacyjnym. Oznacza to, że w trakcie zabiegu wiązka lasera nie uszkadza warstwy rogowej naskórka ani skóry właściwej, a jedynie podgrzewa jej wewnętrzną warstwę. To prowadzi do powstawania nowych włókien kolagenowych, więc w krótkim czasie skóra staje się bardziej napięta, rozstępy zredukowane, a zmarszczki mniej widoczne. Korzystanie z lasera jest w pełni bezpieczne, po zabiegu na skórze może pojawić się jedynie lekkie zaczerwienienie, bez widocznych zmian.

  • Alma Harmony XL Pro Dye-VL

Osoby mające problem z naczyniakami, rumieniem czy nieestetycznie wyglądającymi przebarwieniami na skórze, mogą zdecydować się na zabieg z użyciem lasera Alma Harmony XL Pro Dye-VL. Wykorzystuje on technologię intensywnego światła pulsacyjnego znaną pod nazwą IPL. Długość fali wynosi 450 – 600 nm, a światło jest odpowiednio skoncentrowane dzięki wykorzystaniu systemu trzech filtrów. Zabieg z użyciem tego sprzętu jest praktycznie bezbolesny, pacjent może wrócić do codziennych aktywności właściwie zaraz po jego przeprowadzeniu. Efekty zastosowania Alma Harmony XL Pro Dye-VL w postaci wyrównanego kolorytu cery są widoczne już po pierwszym zabiegu.

  • Alma Harmony XL Pro Nd:YAG Long Pulsed

Problem rozszerzonych i pękających naczynek jest istotny nie tylko z punktu widzenia wyglądu oraz samopoczucia, ale też zdrowia. W przypadku pojawienia się pajączków na skórze warto podjąć odpowiednie działanie i zdecydować się na zabieg z użyciem lasera neodymowo-yagowego Nd:YAG Long Pulsed o długości fali 1064 nm. Urządzenie generuje światło podczerwone, które jest wchłaniane przez zawartą w krwi oksyhemoglobinę. Naczynie zostaje naświetlane, a w konsekwencji hemoglobina podgrzewa się i dochodzi do wykrzepiania i jego zamknięcia. Podczas zabiegu skóra nie ulega uszkodzeniu, więc pacjent nie powinien odczuwać zbyt dużego dyskomfortu.

  • Alma Harmony Nd:YAG

Laser neodymowo-yagowy Nd:YAG ma dużą moc i długość fali 1064/532 nm. Jest on niezastąpiony podczas zabiegu usuwania tatuaży, niezależnie od ich koloru czy głębokości osadzenia barwnika. Urządzenie wytwarza fotoakustyczną falę uderzeniową w krótkich impulsach nanosekundowych. W ten sposób dochodzi do rozbijania cząstek barwnika na mniejsze fragmenty, które następnie są usuwane przez organizm wskutek fagocytozy. Aby zaobserwować oczekiwane efekty, potrzebne jest wykonanie serii zabiegów.

 

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności