Medycyna estetyczna

Medycyna estetyczna

Oferuje rozwiązania pozwalające na przywrócenie młodego wyglądu skóry, pozbycie się niedoskonałości cery czy zniwelowanie nadmiernej potliwości. Dzięki nim można zlikwidować różne defekty urody, a tym samym zyskać większą pewność siebie. W naszej klinice wykonywane są zarówno zabiegi iniekcyjne, jak i z wykorzystaniem urządzeń np. lasera. Są one przeprowadzane przez profesjonalistów, co gwarantuje pacjentom wysoki poziom bezpieczeństwa oraz uzyskanie dobrych rezultatów.

Pełna lista zabiegów oferowanych przez nasze kliniki znajduje się poniżej

 • Usuwanie przebarwień i rumienia laserem - to skuteczny sposób na wyrównanie kolorytu skóry. Zabieg przeprowadzany jest z wykorzystaniem technologii IPL. Nie wymaga on znieczulenia. Wskazaniami do laserowego usuwania przebarwień i rumienia są widoczne zmiany pigmentacyjne, znamiona port wine, teleangiektazje oraz trądzik różowaty.

 • Usuwanie niechcianych tatuaży - odbywa się z wykorzystaniem lasera Alma Harmony ND:YAG, co pozwala na zmniejszenie ryzyka infekcji, powstawania blizn, jak również odczuwania bólu przez pacjenta. Dzięki zabiegowi możliwe jest usunięcie tatuaży oraz makijażu permanentnego. Przed jego przeprowadzeniem na skórę aplikuje się krem znieczulający.

 • Laserowe zamykanie naczynek - pozwala na skuteczne pozbycie się teleangiektazji. Podczas zabiegu wykorzystywany jest laser Alma Harmony XL PRO. Skóra nie wymaga znieczulenia, urządzenie używane do zamykania naczynek jest wyposażone w chłodzącą końcówkę. Zabieg przeprowadza się także u osób z naczyniakami rubinowymi i znamionami port wine.

 • Laserowe usuwanie rozstępów - polega na stopniowym zmniejszaniu widoczności wrzecionowatych pasm na ciele za pomocą lasera Clear Lift. Zabieg nie wymaga znieczulenia. Po jego wykonaniu na skórze nie pozostają ślady, może być ona jedynie delikatnie zaczerwieniona i obrzęknięta. Efekty narastają stopniowo przez 3 miesiące.

 • Resurfacing - uznaje się go za bardzo dobrą alternatywę dla botoksu, jest przeprowadzany z wykorzystaniem lasera Alma Harmony XL PRO. Zabieg jest mało inwazyjny. Przed jego wykonaniem objęty leczeniem obszar skóry jest znieczulany specjalnym kremem. Resurfacing pozwala na usunięcie blizn potrądzikowych i chirurgicznych, zmarszczek, bruzd, zmian pigmentacyjnych oraz przywrócenie cerze blasku.

 • Mezoterapia - polega na wykonaniu serii nakłuć w odpowiednią warstwę skóry z wstrzyknięciem indywidualnie dobranego preparatu. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu specjalnym kremem. To skuteczny sposób na intensywną pielęgnację skóry, poprawę jej nawilżenia, jędrności, kolorytu czy zredukowanie przebarwień. W ofercie mamy również specyficzne preparaty do mezoterapii poprawiającej kondycję włosów i zapobiegającej ich wypadaniu, czy pozwalającej na zredukowanie cellulitu lub nagromadzonej tkanki tłuszczowej.

 • SkinPen Precision - to mezoterapia mikroigłowa, która można poprawić wygląd cery, zmniejszyć widoczność blizn, drobnych zmarszczek oraz cieszyć się gładką, rozświetloną, zdrową skórą. Zabieg wykorzystuje jedynie naturalne mechanizmy regeneracji i odnowy organizmu, bez żadnych syntetycznych substancji.

 • Osocze bogatopłytkowe - to program biostymulacji komórek skóry oparty na pozyskaniu osocza bogatopłytkowego z własnej krwi pacjenta. Preparat podawany jest w formie iniekcji.  Pozwala to na regenerację skóry twarzy, wzmocnienie naczyń krwionośnych, redukcję zmarszczek, a także leczenie łysienia typu męskiego. Zabieg charakteryzuje najniższe ryzyko wywołania uczulenia, ze względu na użycie naturalnego preparatu z tkanek własnych pacjenta.

 • Komórki macierzyste - to skuteczna metoda wygładzenia, poprawy gęstości i ujednolicenia kolorytu skóry, a także spłycenia niewielkich zmarszczek. Zabieg polega na pobraniu od pacjenta krwi lub tkanki tłuszczowej. W specjalistycznym procesie ekstrakcji otrzymuje się mezenchymalne komórki macierzyste. Podaje się je miejscowo w okolice ciała wymagające regeneracji.

 • Miękki lifting - umożliwia wymodelowanie twarzy bez użycia skalpela. Zabieg polega na korekcji owalu twarzy poprzez wolumetryczne wypełnienie głębokich warstw tkanek miękkich kwasem hialuronowym wprowadzanym za pomocą kaniuli. Pierwsze efekty są zauważalne od razu, a pełny rezultat jest widoczny po około miesiącu.

 • Toksyna botulinowa - potocznie nazywa się ją botoksem. Podczas zabiegu do wybranej części ciała lub twarzy wstrzykiwana jest neurotoksyna botulinowa, która blokuje przewodnictwo nerwowo-mięśniowe, w efekcie czego dochodzi do zmniejszenia napięcia mięśnia i osłabienia jego czynności. To pozwala na redukcję zmarszczek, jak również skuteczne leczenie nadpotliwości, przykurczy mięśni, tików oraz migreny.

 • Kwas hialuronowy - pozwala na poprawę wyglądu z wykorzystaniem substancji, która naturalnie występuje w ludzkim organizmie. Kwas hialuronowy jest podawany do głębszych warstw tkanek, a rezultat jest widoczny od razu i narasta przez pierwsze klika dni. To naturalny wypełniacz. Pozwala m.in. na wygładzenie drobnych bruzd, spłycenie bruzd nosowo-wargowych, powiększenie ust, zlikwidowanie wiotkości płatka ucha, czy podniesienie opadających policzków.

 • Wypełniacze Radiesse - skuteczny sposób na odmłodzenie. Jego efekty są widoczne niemal natychmiast, a bezpieczeństwo jego przeprowadzenia czyni go popularnym wśród osób odwiedzających naszą klinikę. W zabiegu Radiesse wykorzystywany jest wypełniacz na bazie podkładu żelowego i hydroksyapatytu wapnia. Wspomniany związek jest naturalnym budulcem zębów i kości, nie powoduje skutków ubocznych ani reakcji alergicznych. Co więcej, jest on wykorzystywany w medycynie od lat (do wszczepiania implantów) i tym samym dokładnie przebadany.

 • Wypełniacze Sculptra - złożony z kwasu polimlekowego preparat Sculptra pobudza produkcję naturalnego kolagenu w skórze, pozwalając wygładzić istniejące bruzdy i zmarszczki, a także przywrócić utraconą objętość skóry, zapewniając tym samym wypełnienie konturów twarzy i ogólny efekt odmłodzenia.

 • Lipoliza iniekcyjna - bezpieczny i skuteczny sposób na wymodelowanie sylwetki oraz utraty kilku centymetrów w obwodzie ud, bioder czy talii. Podczas zabiegu podawane są zastrzyki z substancją, która rozpuszcza komórki tłuszczowe. Uwolnione z nich tłuszcze trafiają z krwi do wątroby, gdzie są rozkładane i wydalane z organizmu. Najczęstsze wskazania do wykonania lipolizy iniekcyjnej to m.in.: fałdy tłuszczu na brzuchu, nadmiar tkanki po wewnętrznej stronie ud czy podwójny podbródek.

 • Leczenie nadpotliwości - System MiraDry - innowacyjna metoda leczenia nadpotliwości pach. Polega ona na emitowaniu płytko wnikających dawek energii mikrofalowej w tkankę miękką dołu pachowego, co prowadzi do podgrzewania gruczołów potowych. Nie ulegają one regeneracji, dlatego rezultaty są trwałe i zauważalne już po pierwszym zabiegu.