Medycyna estetyczna

Alma Harmony

Umów się na e-konsultację

+48 22 654 90 60

konstancin@drszczyt.pl

Zabiegi medycyny estetycznej przynoszą oczekiwane rezultaty, o ile są przeprowadzane przez osoby doświadczone i przy użyciu profesjonalnych urządzeń. Do nich można bez wahania zaliczyć lasery z serii Alma Harmony o szerokim zastosowaniu. Są one wykorzystywane m.in. do wyrównywania kolorytu skóry, zmniejszenia widoczności zmarszczek, usuwania niechcianych tatuaży, pozbywania się przebarwień i rumienia. Efekty stosowania urządzeń są uznawane za bardzo dobre.

Alma Harmony XL Pro iPixel

Laser iPixel jest wykorzystywany do resurfacingu, który pozwala skutecznie pozbyć się zmarszczek, wyrównać koloryt cery i usunąć blizny potrądzikowe. Zabieg z jego użyciem jest polecany osobom mającym wiotką skórę i problemy z rozszerzonymi porami. iPixel to laser erbowo-yagowy, którego długość fali wynosi 2940 nm. Urządzenie emituje wiele mikroskopijnych wiązek wywołujących efekt termiczny. Tworzą one na skórze mikrouszkodzenia (nie są one widoczne gołym okiem), co determinuje organizm do tworzenia nowej, a tym samym lepszej tkanki. Po zabiegu naskórek ulega złuszczaniu, a włókna kolagenowe są odpowiednio stymulowane i dochodzi do ich odbudowy.

Alma Harmony Clear Lift

Clear Lift to laser neodymowo-yagowy o długości fali 1064/532 nm. Jest to sprzęt typu Q Switch o działaniu frakcyjnym nieablacyjnym. Oznacza to, że w trakcie zabiegu wiązka lasera nie uszkadza warstwy rogowej naskórka ani skóry właściwej, a jedynie podgrzewa jej wewnętrzną warstwę. To prowadzi do powstawania nowych włókien kolagenowych, więc w krótkim czasie skóra staje się bardziej napięta, rozstępy zredukowane, a zmarszczki mniej widoczne. Korzystanie z lasera jest w pełni bezpieczne, po zabiegu na skórze może pojawić się jedynie lekkie zaczerwienienie, bez widocznych zmian.

Alma Harmony XL Pro Dye-VL

Osoby mające problem z naczyniakami, rumieniem czy nieestetycznie wyglądającymi przebarwieniami na skórze, mogą zdecydować się na zabieg z użyciem lasera Alma Harmony XL Pro Dye-VL. Wykorzystuje on technologię intensywnego światła pulsacyjnego znaną pod nazwą IPL. Długość fali wynosi 450 – 600 nm, a światło jest odpowiednio skoncentrowane dzięki wykorzystaniu systemu trzech filtrów. Zabieg z użyciem tego sprzętu jest praktycznie bezbolesny, pacjent może wrócić do codziennych aktywności właściwie zaraz po jego przeprowadzeniu. Efekty zastosowania Alma Harmony XL Pro Dye-VL w postaci wyrównanego kolorytu cery są widoczne już po pierwszym zabiegu.

Alma Harmony XL Pro Nd:YAG Long Pulsed

Problem rozszerzonych i pękających naczynek jest istotny nie tylko z punktu widzenia wyglądu oraz samopoczucia, ale też zdrowia. W przypadku pojawienia się pajączków na skórze warto podjąć odpowiednie działanie i zdecydować się na zabieg z użyciem lasera neodymowo-yagowego Nd:YAG Long Pulsed o długości fali 1064 nm. Urządzenie generuje światło podczerwone, które jest wchłaniane przez zawartą w krwi oksyhemoglobinę. Naczynie zostaje naświetlane, a w konsekwencji hemoglobina podgrzewa się i dochodzi do wykrzepiania i jego zamknięcia. Podczas zabiegu skóra nie ulega uszkodzeniu, więc pacjent nie powinien odczuwać zbyt dużego dyskomfortu.

Alma Harmony Nd:YAG

Laser neodymowo-yagowy Nd:YAG ma dużą moc i długość fali 1064/532 nm. Jest on niezastąpiony podczas zabiegu usuwania tatuaży, niezależnie od ich koloru czy głębokości osadzenia barwnika. Urządzenie wytwarza fotoakustyczną falę uderzeniową w krótkich impulsach nanosekundowych. W ten sposób dochodzi do rozbijania cząstek barwnika na mniejsze fragmenty, które następnie są usuwane przez organizm wskutek fagocytozy. Aby zaobserwować oczekiwane efekty, potrzebne jest wykonanie serii zabiegów.

Alma Harmony - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Clear Lift 300 PLN 1 400 PLN
2 Leczenie trądziku - twarz 600 PLN
3 Leczenie trądziku (odmładzanie nieablacyjne, likwidacja przebarwień, poprawa napięcia i gęstości skóry) - plecy 1 200 PLN
4 DyeVl (naczynia) 300 PLN 1 500 PLN
5 DyeVl (przebarwienia) - pojedyncza zmiana barwnikowa 350 PLN
6 DyeVl (rozjaśnienie, drobne zmarszczki, wygładzenie skóry) - 1 zabieg 600 PLN 2 000 PLN
7 DyeVl - dekolt 700 PLN
8 DyeVl - szyja 600 PLN 2 000 PLN
9 DyeVl - dłonie 600 PLN 2 000 PLN
10 DyeVl - twarz 700 PLN
11 iPixel - twarz, szyja, dekolt 2 000 PLN
12 iPixel - twarz i szyja 1 500 PLN
13 iPixel - usta 200 PLN
14 iPixel (odmładzanie laserowe, drobne zmarszczki) 900 PLN
15 iPixel (blizny, rozstępy) 500 PLN 2 000 PLN
16 iPixel (peeling laserowy) - twarz 600 PLN
17 iPixel (rozstępy) 10x10cm 600 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności