Medycyna estetyczna

NucleoFILL

NUCLEOFILL — lifting na poziomie komórkowym

NucleoFILL to nowoczesny preparat powstały z myślą o osobach mających problemy ze słabo nawilżoną, wiotką skórą. Bazą produktu są naturalne polinukleotydy. Zapewniają one długotrwałe efekty w zakresie biorekonstrukcji skóry i są bezpieczne w stosowaniu. Preparat pobudza skórę do samodzielnej regeneracji, jej odnowa zachodzi poprzez naturalne procesy. Popraw stan nawilżenia swojej cery i pozbądź się zmarszczek, umawiając się na zabieg NucleoFILL w naszej klinice.

Podstawowe informacje

NucleoFILL, czyli preparat firmy Croma, powstał na bazie polimerów nukleotydów. Są to niewielkie fragmenty kwasów nukleinowych DNA i RNA, które występują naturalnie w każdym organizmie. NucleoFILL nie zawiera białek ani cukrów, dlatego jego stosowanie jest w pełni bezpieczne i nie wiąże się z ryzykiem wystąpienia reakcji alergicznych. Przy opracowywaniu preparatu wzięto pod uwagę nie tylko jego skuteczność, ale i konsystencję. Odpowiednia lepkość i dopracowana struktura sprawiają, że NucleoFILL równomiernie rozchodzi się pod skórą. To gwarantuje naturalny efekt.

Preparat występuje w dwóch wersjach: Medium i Strong. Pierwszy z nich zawiera 2%, a drugi 2,5% stężenie polinukleotydów. Rodzaj preparatu dopasowywany jest indywidualnie do wymagań pacjenta. Decyzję w zakresie poziomu stężenia podejmuje osoba przeprowadzającą zabieg. Bierze ona pod uwagę oczekiwania pacjenta oraz potrzeby jego skóry.

NUCLEOFILL — działanie i efekty

Preparat działa na kilku polach, co stanowi jego zaletę. Oto, jakie działanie wykazuje NucleoFILL:

  • biostymulacja pobudza receptory w fibroblastach i stymuluje organizm do produkcji kolagenu typu I. Działania te mają charakter liftingujący i rewitalizujący. Sprawdzają się w przypadku każdego typu skóry.
  • antyoksydacja polimeryczne cząstki wychwytują wolne rodniki i natychmiast neutralizują ich szkodliwe działanie. Preparat zapewnia dobre efekty skórze narażonej na stres antyoksydacyjny i będącej z tego powodu w słabej kondycji.
  • nawilżenie grupy hydrofilowe pojedynczych nukleotydów odpowiadają za wiązanie wody. Dzięki nim efekt nawilżenia zdecydowanie dłużej się utrzymuje, a skóra wygląda na młodszą i odpowiednio odżywioną.

Wskazania do zabiegu

Lifting na poziomie komórkowym przy użyciu preparatu NucleoFILL polecany jest dla osób w różnym wieku, niezależnie od rodzaju skóry. Szerokie możliwości jego zastosowania wynikają z dużego wyboru w zakresie dostępnych protokołów zabiegowych. Preparat można aplikować na kilka sposobów i w różnym natężeniu, dopasowując procedurę do potrzeb konkretnej osoby.

NucleoFILL polecany jest jako zabieg naprawczy i przeciwstarzeniowy, wykonuje się go także profilaktycznie. Wskazania do jego przeprowadzenia to: odwodnienie, niedotlenienie skóry, oznaki starzenia, utrata elastyczności i blasku skóry. Zabieg dobrze sprawdza się także w przypadku cery narażonej na stres oksydacyjny. Terapia z użyciem NucleoFILL stosowana jest też w celu redukowania blizn i rozstępów.

Przebieg zabiegu

Preparat wprowadzany jest w głąb skóry przy użyciu igły lub kaniuli. Zabieg przeprowadza doświadczony lekarz. Procedura nie wymaga stosowania znieczulenia, choć u osób wyjątkowo wrażliwych może być ono zalecane. Zabieg nie jest bolesny, a w trakcie jego przeprowadzania czuć delikatne rozpieranie i mrowienie. Po zaaplikowaniu preparatu skóra przez 2-3 dni może być lekko zaczerwieniona. Normalnym zjawiskiem jest też lekki obrzęk czy swędzenie. Chcąc uzyskać zadowalające efekty, należy wykonać 3-4 zabiegi w odstępie od 2 do 4 tygodni. Następnie po upływie kilku miesięcy rekomendowane jest przeprowadzenie tzw. zabiegu przypominającego, który podtrzyma efekty terapii.

Dlaczego warto zdecydować się na zabieg NucleoFILL? Ma on wiele zalet, do których zalicza się: niemal bezbolesną procedurę, długotrwałe i naturalne efekty czy skuteczne działanie antystarzeniowe. Dodatkowo preparat jest bezpieczny i odpowiedni dla każdego rodzaju skóry. Dobrze sprawdza się nawet w przypadku cery wrażliwej.

NucleoFILL - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 1 zabieg 1 650 PLN
2 Każdy kolejny zabieg (w serii zalecane są 3) u tego samego pacjenta 1 450 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności