Urologia estetyczna

P - shot

P-shot- skuteczna metoda na poprawę erekcji

P-shot jest to zabieg mający na celu wzmożenie erekcji oraz leczenie przedwczesnego wytrysku, a także znaczną rewitalizację prącia. Mężczyźni, którzy mają problem ze wzwodem, wynikającym ze słabego ukrwienia penisa, odczuwają spadek satysfakcji seksualnej podczas współżycia. P-shot skutecznie poprawia jakość wzwodów oraz wygląd i stan prącia, co przekłada się na satysfakcjonujące doznania seksualne. Zalecany jest przede wszystkim mężczyznom mającym problem ze wzwodem, którego przyczyną jest słabe ukrwienie penisa.

Jak wygląda zabieg p-shot?

Zabieg rozpoczyna podanie znieczulenia miejscowego. Następnie od pacjenta pobierana jest krew, która podlega odpowiedniemu przygotowaniu- odfiltrowaniu w specjalistycznej wirówce, która oddziela poszczególne jej elementy. Główny etap zabiegu to iniekcja pozyskanego osocza lub fibryny bogatopłytkowej (bądź też jednego i drugiego) do tkanek miękkich w okolicach główki penisa, które wymagają regeneracji. Osocze pozyskiwane jest jedynie w postaci płynnej i odpowiada ono za przebudowę istniejącej tkanki, zaś fibryna zarówno w postaci płynnej, jak i stałej - a jej zadaniem jest rewitalizacja oraz uzupełnienie ubytków tkankowych. Zawarte w osoczu oraz fibrynie i podane głęboko komórki macierzyste zwiększają elastyczność oraz napięcie naczyń krwionośnych penisa, dzięki czemu członek jest twardszy, a wzwód pełniejszy. Cały zabieg trwa około 60 minut.

Jak przygotować się do zabiegu p-shot?

Wykonanie zabiegu z użyciem osocza bogatopłytkowego lub fibryny poprzedza konsultacja specjalistyczna. Przed samym zabiegiem zalecane jest przyjęcie około 1-2 litry wody w celu uzyskania odpowiedniego wypełnienia naczyń krwionośnych.

Co zrobić po zabiegu p-shot?

Bezpośrednio po zabiegu, w miejscach iniekcji, mogą pojawić się niewielkie zasinienia, jest to naturalna reakcja, która mija do kilku godzin po zabiegu. Pierwsze efekty widoczne są po upływie 2-3 tygodni od zabiegu. W celu uzyskania pełnej satysfakcji zaleca się wykonanie serii 4 zabiegów w odstępie 2-3 tygodni.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 30 min
Wymagane badania brak
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja 1 doba
Przeciwwskazania stany zapalne skóry, opryszczka, choroby krwi, choroby nowotworowe, nieuregulowana cukrzyca

P - shot - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 P-Shot 3 000 PLN