Urologia estetyczna

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - skuteczna metoda na pogrubienie prącia

Powiększenie penisa kwasem hialuronowym to bezpieczny i skuteczny sposób pogrubienia członka, a dzięki temu szansa na poprawę satysfakcji seksualnej. To naturalna substancja, która ma szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej. Pozwala na łatwą i szybką iniekcję oraz równie szybkie efekty, przez co jest to metoda zyskująca coraz większą popularność i zaufanie mężczyzn.

Jak wygląda zabieg powiększania penisa?

Kwas hialuronowy to substancja naturalnie występujące w organizmie każdego człowieka, wchodząca w skład tkanki łącznej i dzięki wiązaniu cząsteczek wody, odpowiadająca za jej sprężystość. Preparat z kwasem hialuronowym ma postać żelu i pozwala na skuteczne zwiększenie grubości oraz objętości penisa.

Zabieg powiększenia penisa kwasem hialuronowym wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym, dzięki czemu jest niemal bezbolesny. Polega na podaniu za pomocą specjalnej igły, tzw. kaniuli, specjalistycznego preparatu na bazie kwasu hialuronowego w głąb tkanek. Wykonywane jest jedno wkłucie u nasady penisa, po czym za pomocą masażu preparat rozprowadzany jest na całej długości członka. Zabieg trwa około 30 minut. Jego efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez około 2 lata. Dzięki tej metodzie możliwe jest zwiększenie długości członka o około 1-3 cm oraz jego pogrubienie o około 2-3 cm.

Jak przygotować się do zabiegu powiększania penisa?

Zabieg z użyciem kwasu hialuronowego jest bezpieczny i nie wymaga szczególnych przygotowań. Przed jego wykonaniem zalecana jest jedynie depilacja okolic intymnych. Ponadto na kilka dni przed zabiegiem należy zaprzestać przyjmowania leków obniżających krzepliwość krwi oraz niesterydowych leków przeciwzapalnych.

Co zrobić po zabiegu powiększania penisa?

Bezpośrednio po wykonanym zabiegu mogą wystąpić delikatne zasinienia lub zaczerwienienie i obrzęk, które jednak bardzo szybko ustępują. Przez dwa dni od zabiegu członek powinien być utrzymywany w zadartej pozycji. Ponadto przez okres około 2 tygodni należy zachować wstrzemięźliwość seksualną, unikać intensywnego wysiłku fizycznego, gorących kąpieli oraz pobytów w saunie. Natomiast przez ten czas zaleca się wykonywanie delikatnych masaży oraz noszenie obcisłej, lecz przewiewnej bielizny.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 30 min
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja od 2 do 3 tygodni
Przeciwwskazania stan zapalny narządów układu moczowo-płciowego, choroba nowotworowa, stulejka, uczulenie na składniki preparatu, zaburzenia krzepliwości krwi, przyjmowanie niektórych leków, problem z potencją

Powiększanie penisa kwasem hialuronowym - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Powiększanie penisa kwasem hialuronowym 3 000 PLN