Urologia estetyczna

Wybielanie odbytu

Wybielanie odbytu

Współczesna medycyna estetyczna oferuje zabieg wybielania odbytu z wykorzystaniem lasera, jest to zabieg, który gwarantuje rozjaśnienie skóry okolic odbytu, a jego dodatkowym atutem jest uzyskanie efektu odmłodzenia i ujędrnienia.

Jak wygląda zabieg wybielania odbytu?

Usunięcie nadmiaru pigmentu w okolicach odbytu możliwe jest dzięki zastosowaniu terapii rozjaśniającej z wykorzystaniem lasera frakcyjnego CO2. Zabieg przeprowadza się w znieczuleniu miejscowym, wykorzystując preparat znieczulający. Polega on na naświetleniu okolic odbytu wiązką światła laserowego, dzięki czemu miejsce to ulega rozjaśnieniu. Zabieg trwa około 20-30 minut. Pierwsze efekty widoczne są natychmiastowo, niekiedy jednak należy powtórzyć zabieg od 2 do 3 razy, aby uzyskać pełny efekt wybielenia.

Jak przygotować się do zabiegu wybielania odbytu?

Laserowe wybielanie moszny nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Poprzedza je konsultacja specjalistyczna, na której następuje kwalifikacja do zabiegu. Przed zabiegiem zalecana jest jedynie dokładna depilacja owłosienia.

Co zrobić po zabiegu wybielania odbytu?

Bezpośrednio po zabiegu skóra wokół odbytu może być czerwona, podrażniona i wrażliwa na wszelkie otarcia. Przez kilka dni należy odpowiednio nawilżać oraz zachować szczególną higienę. Ponadto koniecznym jest powstrzymanie się od kontaktów seksualnych do całkowitego wygojenia odbytu.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu około 30 min
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja około 7 dni
Przeciwwskazania ciąża, infekcje, uszkodzenie naskórka okolic odbytu

Wybielanie odbytu - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Wybielanie odbytu 2 000 PLN

Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Polityka prywatności