Urologia estetyczna

Wybielanie penisa

Wybielanie penisa

Skóra okolic intymnych, w tym także skóra penisa, posiada tendencję do nadmiernego gromadzenia melaniny i ciemniejszych przebarwień. Medycyna estetyczna oferuje w tej sytuacji skuteczne rozwiązanie w postaci laserowego wybielania penisa.

Jak wygląda zabieg wybielania penisa?

Zabieg wybielania penisa rozpoczyna dokładna dezynfekcja okolic intymnych oraz wykonanie znieczulenia miejscowego penisa i jego okolic. Następnie wykorzystuje się wiązkę lasera do rozbicia melaniny w skórze, pod wpływem ciepła dochodzi do mikrouszkodzeń skóry, a tym samym do jej regeneracji. Efektem tego jest nie tylko wyraźne rozjaśnienie skóry prącia, ale także jej rewitalizacja - ujędrnienie, nawilżenie oraz odmłodzenie. Zabieg trwa około 30-45 minut. Ostateczny efekt widoczny jest po upływie około 6 tygodni po zakończeniu zabiegu. Rezultaty utrzymują się przez okres 1-2 lat.

Jak przygotować się do zabiegu wybielania penisa?

Laserowe wybielanie prącia nie wymaga żadnych szczególnych przygotowań. Poprzedza je konsultacja specjalistyczna, na której następuje kwalifikacja do zabiegu. Przed zabiegiem zalecana jest jedynie dokładna depilacja owłosienia.

Co zrobić po zabiegu wybielania penisa?

Przeprowadzenie zabiegu wybielania prącia wiąże się z koniecznością odbycia krótkiej rekonwalescencji. Bezpośrednio po zabiegu pacjent może odczuwać dyskomfort podczas poruszania się, spowodowany podrażnieniami, jednak zaczyna on ustępować już po 2 dniach. W czasie rekonwalescencji należy unikać szorstkich ręczników oraz preparatów podrażniających skórę, ograniczyć aktywność fizyczną, zrezygnować z gorących kąpieli oraz wizyt w saunie. Ważne, by odpowiednio dbać o higienę miejsc intymnych. Ponadto należy zrezygnować z kontaktów seksualnych oraz depilacji miejsc intymnych.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu około 30 min
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja około 7 dni
Przeciwwskazania stan zapalny skóry, infekcja, choroby nowotworowe, nieuregulowana cukrzyca, łuszczyca, bielactwo, nadwrażliwość na światło lasera

Wybielanie penisa - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Wybielanie penisa 2 000 PLN