Zabiegi HI-TECH

Zabiegi HI-TECH to zabiegi z zakresu medycyny estetycznej oraz kosmetologii, które wykorzystują najnowocześniejsze dostępne na rynku rozwiązania technologiczne, które pozwalają na uzyskanie możliwie najlepszych efektów terapeutycznych, spełniających oczekiwania pacjentów. Szeroki zakres metod i urządzeń TI-TECH daje naszym specjalistom możliwość wykonywania zabiegów liftingujących, ujędrniających, regenerujących, zmniejszających widoczność blizn, likwidujących cellulit i obrzęki - zarówno na twarzy jaki ciele.

Zabiegi te są alternatywą dla osób, które chcą zadbać o swój wygląd, jednak wolą łagodniejsze i mniej inwazyjne metody. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą zabiegów HI-TECH w naszej klinice: 

 • Fala uderzeniowa Storz Medical - pobudza krążenie oraz ma wpływ na produkcję nowego źródła kolagenu. Już po przebyciu pierwszego zabiegu można zaobserwować redukcję cellulitu, poprawę tekstury skóry - zwiększenie napięcia oraz jędrności. Potwierdzone badaniami efekty kuracji to: redukcja cellulitu I-III stopnia, wzrost elastyczności skóry,  zmniejszenie obwodów poddawanej zabiegowi okolicy oraz wzrost gładkości skóry.

 • Fala uderzeniowa Storz Remfat - jest nową technologią i następcą klasycznej radialnej fali uderzeniowej. Emitowana przez REMFAT fala drgań mechanicznych jest skupiana a nie rozpraszana. Zachodzi tu zjawisko interferencji fal co daje wielką różnicę i uzyskiwana efektywna energia w tkance jest kilkadziesiąt razy większa. Dzięki temu możliwości i skuteczność terapii jest bezkonkurencyjna.

 • PrimeX to nowoczesna platforma zabiegowa renomowanej marki Alma, służąca do wykonywania nieinwazyjnych zabiegów modelowania sylwetki oraz ujędrniania skóry. Pozwala na skuteczną redukcję tkanki tłuszczowej oraz znaczne napięcie skóry brzucha, talii, ud czy pośladków. Urządzenie wykorzystuje zaawansowane możliwości połączenia działania fal radiowych i ultradźwięków. 

 • Virtue RF to nowoczesna platforma firmy ShenB, łącząca w sobie technologię mikronakłuwania z falą radiową. Radiofrekwencja mikroigłowa to skuteczny, małoinwazyjny i szybki sposób na znaczną poprawę napięcia skóry, wyrównanie jej kolorytu oraz redukcję zmarszczek i blizn. Wskazaniem do wykonania zabiegu jest więc skóra potrzebująca odmłodzenia, ujędrnienia, wyrównania struktury, wymagająca redukcji zarówno drobnych, jak i głębokich zmarszczek, blizn czy rozstępów.
 •  Endermologia LPG Alliance - to bezinwazyjna i skuteczna metoda mechanicznej stymulacji skóry. Rewolucyjna technologia służąca w regeneracji i stymulacji tkanek łączy trzy aspekty aby osiągnąć jak najlepsze efekty zabiegu: redukuję tkankę tłuszczową, wygładza cellulit oraz ujędrnia skórę. Mechaniczna stymulacja pozwala na skrócenie czasu zabiegu i ilości powtórzeń, przy jednoczesnym odprężającym, bezbolesnym zabiegu.

 • Karboksyterapia - jest mało inwazyjnym zabiegiem polegającym na śródskórnym lub podskórnym wprowadzeniu medycznego dwutlenku węgla za pomocą cienkiej igły. Jest on precyzyjnie odmierzony, a kiedy zaczyna rozchodzić się w tkankach, dochodzi do rozszerzania naczyń krwionośnych. Zwiększa się również przepływ krwi razem ze składnikami odżywczymi, co pozwala na poprawę mikrokrążenia, odnowę komórek oraz silne dotlenienie skóry. Organizm reaguje na aplikację medycznego CO2 kontrolowanym stanem zapalnym, który stymuluje produkcję kolagenu. Dochodzi do szybszego krążenia limfy, co eliminuje obrzęki i zapewnia efekt odmłodzenia. 

 • Depilacja LightSheer - skutecznym sposobem na usunięcie niechcianego owłosienia jest laser LightSheer - to bardzo nowoczesne urządzenie, które gwarantuje pacjentom wysoki poziom bezpieczeństwa. Dowodem na to są przyznane mu certyfikaty, m.in. ISO 9001.

 • Depilacja Primelase - to bezpiecznya i jedna z najskuteczniejszych metdo depilacji, która wykorzystuje laser diodowy o bardzo wysokiej mocy. Primelase jest przede wszystkim laserem do usuwania owłosienia – wysoka moc oraz technologia USP (Ultra Short Pulse) pozwalają na zabiegi impulsami od 3 ms. Osiągamy wtedy odpowiednią temperaturę do zniszczenia mieszków włosowych, bez wpływu na skórę, co sprawia, że zabieg jest skuteczny i bezpieczny. Urządzenie posiada niezwykle skuteczną funkcję chłodzenia kontaktowego, która sprawia, że zabieg jest praktycznie bezbolesny. 

 • Usuwanie owłosienia metodą elektrolizy - pozwala na trwałe usunięcie włosów poprzez wykorzystanie prądu, a dzięki jej skuteczności i bezpieczeństwu, została zatwierdzona przez Amerykański Instytut Zdrowia (FDA). Istnieją alternatywne metody depilacji takie jak - depilacja laserowa oraz foto depilacja IPL. Jednak oba te zabiegi działają tylko na włosy z zawartą melaniną, nie dając efektów na włosach jasnych i siwych, które nie mają tego barwnika.

 • Pelleve - bezpieczna i skuteczna metoda odmładzania twarzy. Przede wszystkim jest to zabieg, który nie wymaga długiego okresu rekonwalescencji. W zasadzie do codziennych aktywności można powrócić zaraz po jego wykonaniu, a ewentualne zaczerwienienie skóry utrzymuje się nie dłużej niż dobę. Można go przeprowadzić w dowolnym czasie, nawet latem.

 • Ulthera - to zabieg polecany osobom, które potrzebują widocznego odmłodzenia twarzy. Obniżone brwi, opadające powieki, nadmiar skóry na górnej powiece, opadające i spłaszczone środki policzków, zbyt głębokie fałdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, zanikająca linia żuchwy czy zwiotczały podbródek.
 • System miraDry® - Nadpotliwość to dolegliwość uciążliwa w codziennym życiu zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obniża komfort życia i często staje się przyczyną złego samopoczucia. Można ją na szczęście skutecznie leczyć poprawiając tym samy komfort codziennego życia. W naszych klinikach oferujemy System miraDry ® – innowacyjną metodę leczenia nadpotliwości pach.