Zabiegi HI-TECH

Kriolipoliza CoolTech

Od zamrożenia do idealnej sylwetki

Kriolipoliza to zabieg, który można traktować jako alternatywę dla tradycyjnego odsysania tłuszczu, gdy pacjent wymaga mniejszych zmian. Jest nieinwazyjna, a przede wszystkim bezbolesna. Dzięki wykorzystaniu technologii firmy COCCON Medical, CoolTech, kriolipoliza zapewnia widoczne efekty. Do zmniejszenia tkanki tłuszczowej stosuje się kontrolowane chłodzenie, które wpływa na komórki tłuszczowe, gromadzące się przede wszystkim pod skórą. Na skutek kriolipolizy następuje ich rozpad, czyli lipoliza. Kriolipoliza to dobre rozwiązanie dla tych, którzy zmagają się z nadmiarem tkanki tłuszczowej, a tradycyjne ćwiczenia i dieta nie dają oczekiwanych rezultatów. Zabieg pomaga zmniejszyć obwód ud, brzucha oraz bioder, sprawdza się także w okolicach podbródka. Jednak najlepsze efekty daje eliminacja niechcianych fałdek tłuszczu.

Jak przygotować się do zabiegu?

Przed kriolipolizą nie trzeba przeprowadzać badań kwalifikujących do zabiegu. Zaleca się zaprzestanie stosowania różnego rodzaju peelingów na skórę, nawet do dwóch tygodni przed planowaną redukcją tkanki tłuszczowej. Kilka dni przed zabiegiem nie powinno się także korzystać z solarium ani wystawiać skóry na bezpośrednie działanie promieni słonecznych. Warto ograniczyć również kąpiele w słonej wodzie oraz zwiększyć ilość przyjmowanych płynów. Aby dodatkowo nie obciążać wątroby po zabiegu, lepiej przez pewien czas ograniczać spożywanie tłustych, ciężkostrawnych potraw.

Jak wygląda zabieg kriolipolizy?

Zabieg polega na umieszczeniu aplikatora urządzenia na tym obszarze ciała, z którego chce się usunąć nadmiar tkanki tłuszczowej. Komórki tłuszczowe usuwane są na skutek różnicy temperatury, chłodzenia ich i pobierania z nich ciepła. Taki sposób chroni pozostałe komórki przed uszkodzeniem. Objętość tkanki tłuszczowej zmniejsza się, ponieważ zostaje ona zamrożona, rozpada się, a następnie w naturalny sposób jest wydalona z organizmu.

Jakie są efekty kriolipolizy

Pierwsze efekty po zabiegu kriolipolizy są widoczne już po krótkim czasie od zamrożenia komórek, a ostateczne rezultaty uzyskuje się po ok. 12 tygodniach. Dzięki wykorzystaniu sprzętu CoolTech nie jest konieczne powtarzanie całego procesu. Skuteczne schładzanie komórek do temperatury ok. -6°C, a nawet -8°C, zapewnia efektywny rozpad tkanki tłuszczowej. Aby cieszyć się z poprawy wyglądy swojej sylwetki, warto po zabiegu stosować odpowiednią dietę i zadbać o aktywność fizyczną.

Efekty zabiegu znacznie podnosi zastosowanie fali akustycznej. W naszym ośrodku zawsze łączymy te technologie.

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu ok. 60 min/obszar
Wymagane badania -------
Znieczulenie -------
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja -------
Zdjęcie szwów -------
Zmiana opatrunków -------
Przeciwwskazania problemy z wątrobą, niewydolność nerek, choroba Raynaud’a, pokrzywka na skutek silnego wyziębienia skóry, krioglobulinemia (uszkodzenie antyciał w niskich temperaturach), hipoproteinemia, nietolerancja krioterapii, zaawansowana cukrzyca, gorączka, rak, infekcja, ciąża lub karmienie, zapalenie skóry, egzema, pryszcze, Aids, rozstępy i blizny (w obszarze zabiegowym mogą ulec pogorszeniu), blizna po cięciu cesarskim, opalanie lub inny zabieg z wykorzystaniem UVA mniej niż 5 dni przed zabiegiem, usuwanie owłosienia laserem lub IPL w obszarze zabiegowym

Kriolipoliza CoolTech - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Kriolipoliza CoolTech 750 PLN 1 750 PLN