Zabiegi HI-TECH

Leczenie nadpotliwości – System miraDry ®

Pozbądź się (kło)potu

Nadpotliwość to dolegliwość uciążliwa w codziennym życiu zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Obniża komfort życia i często staje się przyczyną złego samopoczucia. Nadpotliwość można na szczęście skutecznie leczyć poprawiając tym samy komfort codziennego życia.

W naszym klinikach oferujemy System miraDry ® – innowacyjną metodę leczenia nadpotliwości pach. Polega ona na emitowaniu precyzyjnych, płytko wnikających i ukierunkowanych dawek energii mikrofalowej w tkankę miękką dołu pachowego pacjenta w celu leczenia nadmiernej potliwości (pierwotnej nadpotliwości pach). Przez kilka dni po zabiegu może się utrzymywać delikatny obrzęk, zmiana czucia w skórze pod pachami, a także może być odczuwalny umiarkowany ból, ale wszystkie te dolegliwości stopniowo ustępują. Ponieważ gruczoły potowe nie ulegają regeneracji, rezultaty są znacznie zauważalne i trwałe już po jednym zabiegu. Czasami zaleca się powtórzenie procedury po okresie trzech miesięcy w celu zmaksymalizowania oczekiwanego efektu.

Ze względu na czas trwania zabiegu, prosimy o wcześniejszą rezerwację terminu przez recepcję szpitali.

 

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu około 60 - 75 minut
Wymagane badania -----------
Znieczulenie miejscowe
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Okres absencji -----------
Przeciwwskazania elektroniczne implanty (rozrusznik), nietolerancja na preparaty do znieczulenia miejscowego z zawartością lidokainy i epinefryny, wiek poniżej 18 roku życia

Leczenie nadpotliwości – System miraDry ® - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Leczenie nadpotliwości - System miraDry® 5 500 PLN