Zabiegi HI-TECH

Ulthera

Na przekór grawitacji

Wraz z upływem lat zmniejsza się jędrność skóry i jest to w pełni naturalny proces. Z niesprzyjającą grawitacją można walczyć, wykorzystując rewolucyjny zabieg Ulthera. Pomaga on pozbyć się nieestetycznych nawisów skórnych oraz zwiotczeń. Zabieg Ulthera pozwala odzyskać młodzieńczą jędrność w najbardziej newralgicznych miejscach. Jednym z efektów jest podniesienie górnych powiek, dzięki któremu uzyskuje się otwarte spojrzenie, a cała twarz nabiera świeżego wyglądu. Zabieg można przeprowadzić także w innych miejscach, w których skóra zaczęła tracić sprężystość. Ulthera dobrze zadziała na kluczowe obszary wokół twarzy i na szyi, czyli na podbródek, linię żuchwy czy policzki.

Terapia Ulthera jest polecana przede wszystkim osobom, które potrzebują widocznego odmłodzenia twarzy. Obniżone brwi, opadające powieki, nadmiar skóry na górnej powiece, opadające i spłaszczone środki policzków, zbyt głębokie fałdy nosowo-wargowe, opadające kąciki ust, zanikająca linia żuchwy czy zwiotczały podbródek — to wszystko można łatwo naprawić zabiegiem w naszej klinice.

Przebieg zabiegu Ulthera

Pierwszym krokiem do uzyskania jędrnej skóry jest przeprowadzenie odpowiedniej diagnostyki, a najważniejszym jej elementem jest wizualizacja tkanki podskórnej. W tym celu wykorzystywany jest właśnie sprzęt Ulthera, wyposażony w najnowocześniejszą technologię na bazie obrazowania ultradźwiękowego DeepSEE. To rewolucyjne urządzenie daje możliwość dokładnego zbadania struktury poszczególnych tkanek, nawet na głębokości aż 8 mm. W efekcie lekarz może precyzyjnie określić, jak powinien przebiegać zabieg, aby zagwarantować najlepsze rezultaty.

Zastosowanie ultradźwięków to kolejny etap zabiegu, czyli faza terapeutyczna. Wysyłane przez urządzenie strumienie są właściwie dostosowane do potrzeb i kondycji skóry pacjenta. Cała terapia jest bezinwazyjna, a ultradźwięki oddziałują tylko na wybranej głębokości, nie naruszając pierwszej warstwy naskórka. Fale dźwiękowe przecinają się w konkretnych miejscach pod skórą i w miejscu ich zetknięcia tworzą się punkty koagulacji termalnej. Ich zadaniem jest pobudzenie organizmu do naturalnej produkcji kolagenu, niezbędnego do ujędrnienia naskórka i przywrócenia mu elastyczności. Skóra jest stopniowo unoszona i widocznie poprawia się jej wygląd. Terapię Ulthera można przeprowadzić na jednym, dwóch, lub trzech poziomach. Samo uniesienie naskórka odbywa się na dużej głębokości. Ultradźwięki oddziałują w sposób wektorowy na powięź skórną. Gdy potrzebne jest dodatkowo ujędrnienie, zabieg Ulthera wykorzystuje się także bliżej powierzchni naskórka.

Efekty po zabiegu Ulthera

Zabieg Ulthera jest jedyną nieinwazyjną terapią, która zapewnia efekty porównywalne do liftingu chirurgicznego. Rezultaty pojawiają się stopniowo przez ok. 3 miesiące (jest to czas wytwarzania się w organizmie kolagenu). W zależności od kondycji skóry pacjenta i jego indywidualnych predyspozycji efekt liftingu może utrzymywać się rok lub dłużej. Zabiegu nie trzeba powtarzać. Już jedna sesja wystarcza, aby osiągnąć oczekiwane rezultaty.

Terapia urządzeniem Ulthera nie kończy się długą i uciążliwą rekonwalescencją. Zaraz po skończonym zabiegu można powrócić do codziennych zajęć. Możliwe skutki uboczne to: delikatny rumień, niewielki obrzęk, wrażliwość skóry, które ustępują po ok. 1-2 dniach.

ZOBACZ WIDEO

Ważne informacje

Czas trwania zabiegu 30-45 min
Wymagane badania --------
Znieczulenie miejscowe, ew. tabletka przeciwbólowa
Pobyt w klinice wyjście od razu po zabiegu
Rekonwalescencja --------
Zdjęcie szwów --------
Zmiana opatrunków --------
Przeciwwskazania otwarte rany lub zmiany chorobowe twarzy, zmiany trądzikowe, stenty metalowe oraz implanty, bioabsorbowalne implanty mechaniczne, wszczepione urządzenia elektryczne, aktywne systemowo lub lokalnie choroby skóry, terapia przeciwzakrzepowa, aktywna choroba systemowa lub skórna, która może powstrzymywać regenerację, zaburzenia krwotoczne lub inne dysfunkcje hemostatyczne

Ulthera ™ - Cena

Zabieg: Cena od: Cena do:
1 Ulthera - twarz 3 000 PLN 11 000 PLN
2 Ulthera - szyja 4 000 PLN 5 000 PLN
3 Ulthera - dekolt 5 000 PLN 7 000 PLN