12 lipca 2021

Popularne zabiegi na ciało w sezonie bikini - last minute!

Nasi specjaliści przygotowali przegląd najskuteczniejszych zabiegów, które w szybki sposób pomogą Ci ujędrnić i wymodelować ciało przygotowując je do sezonu wakacyjnego… i nie tylko!

Cellulit - największy wróg!

Cellulit, potocznie zwany także „skórką pomarańczową”, jest to nieprawidłowo rozłożona tkanka tłuszczowa, która uwidacznia się pod skórą w postaci zgrubień. Cellulit najczęściej pojawia się na udach, pośladkach, brzuchu, a nawet ramionach.

My - kobiety, zmagamy się z cellulitem niezależnie od wagi oraz czasu poświęcanego na aktywność fizyczną. Oczywiście prawidłowa dieta, regularne ćwiczenia i picie dużej ilości wody zmniejszają jego widoczność, ale nie sprawią, że zupełnie zniknie. Tutaj z pomocą przychodzą nam zabiegi z zakresu kosmetologii, które nie tylko pomogą pozbyć się cellulitu, ale także znacznie poprawią jędrność skóry.

Fala uderzeniowa- skuteczny sposób na walkę z tkanką tłuszczową i cellulitem

Jedną z nowoczesnych metod pozbywania się cellulitu, jest fala uderzeniowa, która w skuteczny i bezpieczny sposób usuwa nie tylko skutki, ale także i przyczyny powstawania „pomarańczowej skórki”. Podczas zabiegów intensywność emitowanych fal akustycznych dobierana jest indywidualnie, a całość przeprowadzana jest z użyciem specjalistycznego urządzenia. Efektem zabiegów jest rozbicie zgromadzonych komórek tłuszczowych i pobudzenie krążenia, co skutkuje redukcją cellulitu  i widocznym wygładzeniem skóry. Zmiany widoczne są już po pierwszym zabiegu, natomiast dla uzyskania zadowalających wyników zalecana jest ich seria.

Innym urządzeniem wykorzystującym fale uderzeniowe jest zabieg REMFAT. To następca klasycznej radialnej fali uderzeniowej, gdzie fala jest skupiana a nie rozpraszana. Dzięki temu efekty są jeszcze lepsze i szybsze.

Endermologia - wyjątkowa regeneracja Twojej skóry

Metoda mechanicznej stymulacji skóry LPG Alliance gwarantuję redukcję tkanki tłuszczowej, wygładzenie cellulitu, drenaż, a także ujędrnienie skóry ciała i twarzy. Ten innowacyjny sprzęt pozwala dokładnie określić obszar zabiegowy i wybrać najskuteczniejszą formę terapii, sam zabieg jest całkowicie bezbolesny i nie wymaga żadnego przygotowania, czy rekonwalescencji. Dodatkowo jest on zupełnie bezpieczny dla kobiet w trakcie i po ciąży, które mają problem z zatrzymywaniem wody w organizmie.

Karboksyterpia -  cellulit kontra dwutlenek węgla

Karboksyterapia, to zabieg z wykorzystaniem dwutlenku węgla, który polega na podskórnym bądź śródskórnym wprowadzeniu cienką igłą odpowiedniej dawki medycznego CO2. Celem terapii jest wywołanie kontrolowanego stanu zapalnego i zmuszenie skóry do natychmiastowej regeneracji i produkcji kolagenu. Karboksyterapia jest więc niezwykle skutecznym sposobem na pozbycie się cellulitu, a także poprawę elastyczności skóry..

Sprawdź przygotowane przez naszych ekspertów propozycje letnich pakietów, w promocyjnych cenach! https://www.drszczyt.pl/piekne-cialo-pakiety